Zainaugurowano letnią edycję LOTOS Cup 2020

0
102
Szczyrk
fot. Kinga Stanaszek

W miniony weekend na kompleksie Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków w Szczyrku zainaugurowano tegoroczną, letnią edycję zawodów LOTOS Cup. Skoczkowie i skoczkinie rywalizowali w dziewięciu kategoriach na trzech obiektach.

Ubiegły weekend był czasem inauguracji kolejnej letniej edycji zawodów LOTOS Cup. Areną zmagań młodych talentów był kompleks Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków w Szczyrku. Zmagania rozegrano w dziewięciu kategoriach.

Piątek, 7.08.2020 r.

Chłopiec, HS 44

  1. Adam Pilch (40 m i 41,5 m; 227,8 pkt)
  2. Kacper Wantulok (39,5 m i 41,5 m; 227,2 pkt)
  3. Marcin Bobak (36 m i 40 m; 210,7 pkt)

Dziewczynka, HS 44

  1. Amelia Polanowska (39,5 m i 38 m; 212,5 pkt)
  2. Łucja Słowik (39,5 m i 37 m; 210,3 pkt)
  3. Olivia Brenkus (38 m i 37,5 m; 198,1 pkt)

Chłopiec Starszy, HS 77

  1. Kacper Tomasiak (73,5 m; 121,9 pkt)
  2. Szymon Byrski (69,5 m; 111,8 pkt)
  3. Michał Obtułowicz (66 m; 101,9 pkt)

Młodzik, HS 77

  1. Kacper Jarząbek (71,5 m; 116,1 pkt)
  2. Wiktor Szozda (70 m; 114 pkt)
  3. Klemens Joniak (69,5 m; 112,3 pkt)

Młodziczka, HS 77

  1. Pola Bełtowska (61,5 m; 86,6 pkt)
  2. Natalia Słowik (59 m; 80,6 pkt)
  3. Tamara Mesikova (58 m; 80,2 pkt)

Junior Młodszy, HS 104

  1. Robert Ryś (95,5 m; 112,5 pkt)
  2. Jan Habdas (93 m; 107,5 pkt)
  3. Marcin Wróbel (91,5 m; 104 pkt)

Junior, HS 104

  1. Mateusz Gruszka (95 m; 112 pkt)
  2. Karol Niemczyk (92,5 m; 106 pkt)
  3. Arkadiusz Jojko (92 m; 105 pkt)

Senior, HS 104

1.Jarosław Krzak (93,5 m; 109 pkt) i Krzysztof Leja (93,5 m; 109 pkt)

2. Patrick Vitez (92 m; 105 pkt)

Kobiety, HS 104

  1. Kinga Rajda (95 m; 112,5 pkt)
  2. Stepanka Ptackova (92,5 m; 105,5 pkt)
  3. Kamila Karpiel (88,5 m; 97 pkt)

Sobota, 8.08.2020

Chłopiec, HS 44

  1. Kacper Wantulok (39,5 m i 41,5 m; 223,7 pkt)
  2. Adam Pilch (36,5 m i 44 m; 219,1 pkt)
  3. Marian Król (36 m i 38,5 m; 199,9 pkt)

Dziewczęta, HS 44

  1. Łucja Słowik (37,5 m i 42 m; 215,9 pkt)
  2. Amelia Polanowska (39 m i 40 m; 215,8 pkt)
  3. Kira Kapustikova (37,5 m i 39,5 m; 207,4 pkt)

Chłopiec Starszy, HS 77

  1. Kacper Tomasiak (68,5 m i 75 m; 231,9 pkt)
  2. Mikołaj Wantulok (70 m i 70 m; 226,5 pkt)
  3. Szymon Byrski (68 m i 70 m; 220,7 pkt)

Młodzik, HS 77

  1. Klemens Joniak (69 m i 75,5 m; 238,3 pkt)
  2. Kacper Jarząbek (69,5 m i 72,5 m; 231,8 pkt)
  3. Wiktor Szozda (67 m i 71,5 m; 222,4 pkt)

Młodziczka, HS 77

  1. Pola Bełtowska (62 m i 65 m; 187,8 pkt)
  2. Natalia Słowik (59,5 m i 60 m; 169,3 pkt) i Tamara Mesikova (55,5 m i 64 m; 169,3 pkt)

Junior Młodszy, HS 104

  1. Jan Habdas (101,5 m i 97 m; 245 pkt)
  2. Szymon Zapotoczny (96,5 m i 94,5 m; 227,5 pkt)
  3. Jan Rzadkosz (99,5 m i 90,5 m; 220,5 pkt)

Junior, HS 104

  1. Szymon Jojko (102,5 m i 96,5 m; 242 pkt)
  2. Stanisław Ciszek (95 m i 97 m; 230 pkt)
  3. Arkadiusz Jojko (98 m i 93,5 m; 228,5 pkt)

Senior, HS 104

  1. Jarosław Krzak (101,5 m i 105 m; 263 pkt)
  2. Krzysztof Leja (97 m i 101 m; 244,5 pkt)
  3. Wiktor Pękala (95 m i 101,5 m; 238 pkt)

Kobiety, HS 104

  1. Kinga Rajda (96 m i 94,5 m; 226,5 pkt)
  2. Karolina Indrackova (92 m i 95 m; 217 pkt)
  3. Daniela Haralambie (92 m i 95 m; 214,5 pkt)

Pełne wyniki

Źródło: Własne / pzn.pl

FOTO: Kinga Stanaszek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here