LGP w Wiśle: Dominacja Polaków w serii próbnej!

0
212
fot. David Michalski

Kamil Stoch wygrał serię próbną przed dzisiejszym konkursem LGP w Wiśle na skoczni im. Adama Małysza.

Kamil Stoch oddał skok na odległość 132,5 metra, co pozwoliło mu odnieść zwycięstwo w serii próbnej. Drugi Dawid Kubacki (130,5 m) stracił do swojego rodaka 3 punkty. Z kolei trzecie miejsce zajął Piotr Żyła (125,5 m).

Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Klemens Murańka (128,5 m), Anze Lanisek (129 m), Sander Vossan Eriksen (125,5 m), Tomasz Pilch (126 m), Philipp Aschenwald (125 m), Jan Bombek (120,5 m), Peter Prevc (118 m).

Wyniki serii próbnej przed konkursem LGP w Wiśle:

lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
145STOCH KamilPOL132.51388.7-1.277.7
246KUBACKI DawidPOL130.51389.3-0.674.7
342ZYLA PiotrPOL125.51489.810.272.8
422MURANKA KlemensPOL128.51288.3-4.670.7
540LANISEK AnzeSLO129.01489.51.470.3
617ERIKSEN Sander VossanNOR125.51288.7-0.169.8
75PILCH TomaszPOL126.01087.5-9.468.7
843ASCHENWALD PhilippAUT125.01388.32.567.9
97BOMBEK JanSLO120.51088.4-3.664.6
1044PREVC PeterSLO118.01389.06.459.2
114WASEK PawelPOL122.01087.4-12.258.7
1223POLASEK ViktorCZE118.01287.9-0.156.3
1327HULA StefanPOL118.51288.4-1.955.4
1431JUSTIN RokSLO116.51289.11.054.7
1525DESCHWANDEN GregorSUI117.01288.20.554.6
1641ZAJC TimiSLO117.51489.06.354.5
1724ZNISZCZOL AleksanderPOL113.51288.25.253.5
1839HUBER DanielAUT113.51388.38.553.2
1937PEIER KillianSUI114.01388.96.952.5
202JUROSZEK KacperPOL119.51288.4-6.752.4
213STEKALA AndrzejPOL121.51288.7-11.351.4
2229KOT MaciejPOL112.51288.23.850.3
2335JELAR ZigaSLO115.51288.5-1.850.1
2421ROTH LucaGER116.01288.7-3.349.5
2526BAER MoritzGER115.01288.3-2.148.9
2632WOLNY JakubPOL113.01288.41.048.4
2616HAAGEN DavidAUT114.51288.2-1.748.4
2830ZOGRAFSKI VladimirBUL113.51287.5-0.348.0
2910KOS LovroSLO111.51287.90.345.0
3036HOERL JanAUT112.01287.7-1.444.2
3128HAARE AndersNOR110.01288.40.942.9
3234PEDERSEN RobinNOR109.51288.91.442.5
3333AMMANN SimonSUI109.01288.70.140.3
3413STURSA VojtechCZE107.51288.22.039.5
3514URLAUB AndrewUSA109.51288.2-3.337.8
3612SIEGEL DavidGER108.51288.4-2.237.1
3719SCHULER AndreasSUI105.51288.12.035.9
3838SCHLIERENZAUER GregorAUT105.51388.75.235.5
391GRUSZKA MateuszPOL110.51287.9-8.134.8
4020LEITNER ClemensAUT106.01287.8-2.432.4
416KOZISEK CestmirCZE102.51087.5-5.230.6
429RESINGER PeterAUT95.51087.81.624.8
4318DEAN DeckerUSA95.51288.01.217.1
448HAMANN MartinGER87.01087.43.411.3
4515CACINA Daniel AndreiROU91.01288.0-3.24.6
4611SOUKUP MatthewCAN68.01288.1-1.6 

_____________________________________________________

  • Źródło: Własne
  • Foto: David Michalski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here