PŚ w Wiśle: Lista startowa kwalifikacji

0
101
fot. Barbara Kosma

Przed nami kwalifikacje przed pierwszym konkursem indywidualnym w sezonie 2020/2021! Panowie zmierzą się na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle (HS-134). Na starcie dzisiejszych kwalifikacji zobaczymy 64 zawodników, z 14 państw.

Na starcie zawodów staną reprezentanci 14 państw, w kolejności występowania: Polska, Czechy, Ukraina, Norwegia, Rosja, Niemcy, Szwajcaria, Słowenia, Stany Zjednoczone, Kanada, Estonia, Japonia, Bułgaria, Austria.

O start w niedzielnym konkursie indywidualnym powalczy 64 zawodników. W tym 12-osobowa drużyna Biało-Czerwonych, w składzie: Jarosław Krzak (1), Andrzej Stękała (2), Paweł Wąsek (3), Tomasz Pilch (4), Klemens Murańka (22), Aleksander Zniszczoł (27), Stefan Hula (30), Maciej Kot (33), Jakub Wolny (35), Piotr Żyła (55), Kamil Stoch (60) i Dawid Kubacki (61).

Oceną zawodów zajmie się pięcioosobowe jury, w skład którego wchodzą: Parma Jiri (CZE), Schoedler Philipp (SUI), Guńka Ryszard (POL), Contamine Amelie (FRA), Sever Miha (SLO).

Kwalifikacje ruszają dzisiaj o godzinie 18:00, poprzedzać je będzie oficjalny trening.

 Lista startowa kwalifikacji PŚ w Wiśle (HS-134); 20.11.2020r.
NrZawodnikRocznikKraj
1KRZAK Jarosław2000POL
2STĘKAŁA Andrzej1995POL
3WĄSEK Paweł1999POL
4PILCH Tomasz2000POL
5STURSA Vojtech1995CZE
6KALINICHENKO Vitaliy1993UKR
7ERIKSEN Sander Vossan2000NOR
8MANKOV Ilya2003RUS
9HAMANN Martin1997GER
10KOZISEK Cestimir1991CZE
11HAUSWIRTH Sandro2000SUI
12MAKSIMOCHKIN Mikhail1993RUS
13PAVLOVCIC Bor1998SLO
14WELLINGER Andreas1995GER
15SAKALA Filip1996CZE
16LARSON Casey1998USA
17SOUKAP Matthew1997CAN
18MARUSIAK Yevhen2000UKR
19FREUND Severin1988GER
20BARTOL Tilen1997SLO
21TROFIMOV Roman SERGEEVICH1989RUS
22MURAŃKA Klemens1994POL
23GRANERUD Halvor Egner1996NOR
24PETER Dominik2001SUI
25AIGRO Artti1999EST
26POLASEK Viktor1997CZE
27ZNISZCZOŁ Aleksander1994POL
28DESCHWANDEN Gregor1991SUI
29BOYD-CLOWES Mackenzie1991CAN
30HULA Stefan1986POL
31HAARE Anders1999NOR
32NAKAMURA Naoki1996JPN
33KOT Maciej1991POL
34ZOGRAFSKI Vladimir1993BUL
35WOLNY Jakub1995POL
36SEMENIC Anze1993SLO
37AMMANN Simon1981SUI
38SATO Keiichi1997JPN
39KLIMOV Evgeniy1994RUS
40KOBAYASHI Junshiro1991JPN
41PEDERSEN Robin1996NOR
42JELAR Ziga1997SLO
43HOERL Jan1998AUT
44ITO Daiki1985JPN
45EISENBICHLER Markus1991GER
46HAYBOECK Michael1991AUT
47PASCHKE Pius1990GER
48SCHLIERENZAUER Gregor1990AUT
49HUBER Daniel1993AUT
50JOHANSSON Rober1990NOR
51SCHMID Constantin1999GER
52LANISEK Anze1996SLO
53ZAJC Timi2000SLO
54SATO Yukiya1995JPN
55ŻYŁA Piotr1987POL
56ASCHENWALD Philipp1995AUT
57TANDE Daniel Andre1994NOR
58PREVC Peter1992SLO
59LINDVIK Marius1998NOR
60STOCH Kamil1987POL
61KUBACKI Dawid1990POL
62KOBAYASHI Ryoyu1996JPN
63GEIGER Karl1993GER
64KRAFT Stefan1993AUT

_____________________________________________________

  • Źródło: fis-ski.com
  • FOTO: Barbara Kosma

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here