Puchar Świata w Wiśle: Markus Eisenbichler najlepszy w drugim treningu!

0
67
Markus Eisenbichler
FOTO: Martyna Malich

Markus Eisenbichler wygrał drugi trening przed dzisiejszymi kwalifikacjami do konkursu Pucharu Świata w Wiśle. Najlepiej z Polaków zaprezentował się Klemens Murańka.

Markus Eisenbichler oddał skok na odległość 129 metrów, co pozwoliło mu odnieść zwycięstwo w drugim dzisiejszym treningu. Drugie miejsce zajął Karl Geiger (130,5 m), a trzecie Norweg Halvor Egner Granerud (128,5 m.

Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Michael Hayboeck (127 m), Sander Vossan Eriksen (131 m), Robert Johansson (126 m), Constantin Schmid (127 m), Klemens Murańka (124,5 m), Kamil Stoch (124 m), Stefan Kraft (121,5 m).

Wyniki II treningu przed kwalifikacjami do konkursu Pucharu Świata w Wiśle:

lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
145EISENBICHLER MarkusGER129.5586.8-1.579.2
263GEIGER KarlGER130.5586.5-7.275.3
323GRANERUD Halvor EgnerNOR128.5686.3-0.874.5
446HAYBOECK MichaelAUT127.0686.90.573.1
57ERIKSEN Sander VossanNOR131.0686.8-6.873.0
650JOHANSSON RobertNOR126.0686.4-1.869.0
751SCHMID ConstantinGER127.0687.3-5.467.2
822MURANKA KlemensPOL124.5686.4-2.265.9
960STOCH KamilPOL124.0585.7-5.665.2
1064KRAFT StefanAUT121.5485.4-5.065.0
119HAMANN MartinGER124.0686.5-2.564.7
1261KUBACKI DawidPOL124.0586.2-6.264.6
1359LINDVIK MariusNOR120.5585.7-1.563.0
142STEKALA AndrzejPOL124.0686.7-4.462.8
1539KLIMOV EvgeniyRUS123.0686.5-2.762.7
1656ASCHENWALD PhilippAUT124.0586.5-8.762.1
1755ZYLA PiotrPOL121.0586.2-4.560.9
1847PASCHKE PiusGER120.5686.4-0.560.4
193WASEK PawelPOL118.5686.82.960.2
2013PAVLOVCIC BorSLO121.0686.8-3.058.8
2144ITO DaikiJAP117.0687.02.757.3
2133KOT MaciejPOL120.0686.4-2.757.3
2120BARTOL TilenSLO117.0686.42.757.3
2454SATO YukiyaJAP119.0685.6-3.255.0
2548SCHLIERENZAUER GregorAUT115.5687.03.054.9
2634ZOGRAFSKI VladimirBUL121.5685.8-8.454.3
2629BOYD-CLOWES MackenzieCAN118.5686.6-3.054.3
2832NAKAMURA NaokiJAP119.0686.2-4.154.1
2935WOLNY JakubPOL122.0686.2-9.654.0
3049HUBER DanielAUT116.0686.70.753.5
3114WELLINGER AndreasGER119.0687.0-5.952.3
3262KOBAYASHI RyoyuJAP111.0585.94.351.7
3217SOUKUP MatthewCAN120.0686.6-8.351.7
3457TANDE Daniel AndreNOR117.0585.7-6.951.3
3552LANISEK AnzeSLO117.5686.5-4.451.1
3627ZNISZCZOL AleksanderPOL117.5686.2-4.650.9
3736SEMENIC AnzeSLO120.0686.5-9.750.3
3858PREVC PeterSLO112.5585.6-0.449.7
3925AIGRO ArttiEST114.5685.9-1.448.7
4042JELAR ZigaSLO109.5686.56.347.4
4141PEDERSEN RobinNOR113.0686.2-0.946.5
4253ZAJC TimiSLO115.0686.1-4.846.2
4330HULA StefanPOL112.0686.30.345.9
4440KOBAYASHI JunshiroJAP113.5686.6-2.745.6
4528DESCHWANDEN GregorSUI111.0686.51.745.5
4624PETER DominikSUI112.5686.7-2.444.1
474PILCH TomaszPOL110.0686.21.643.6
4843HOERL JanAUT107.0686.56.443.0
4937AMMANN SimonSUI113.0686.3-4.842.6
508MANKOV IlyaRUS114.5686.3-7.642.5
5138SATO KeiichiJAP114.5686.1-7.742.4
5226POLASEK ViktorCZE110.5686.3-3.139.8
5331HAARE AndersNOR108.0687.1-2.535.9
5421TROFIMOV Roman SergeevichRUS105.0686.02.635.6
5419FREUND SeverinGER108.0686.7-2.835.6
561KRZAK JaroslawPOL106.0686.1-1.833.0
5712MAKSIMOCHKIN MikhailRUS104.0686.41.332.5
5811HAUSWIRTH SandroSUI106.0686.8-3.031.8
595STURSA VojtechCZE101.5686.34.331.0
6016LARSON CaseyUSA106.0685.6-4.230.6
6110KOZISEK CestmirCZE102.5686.3-0.128.4
6215SAKALA FilipCZE103.5686.6-6.224.1
636KALINICHENKO VitaliyUKR89.0685.7-2.81.4
6418MARUSIAK YevhenUKR77.0684.8-6.30.0

____________________________________________________________________

  • Źródło:
  • Foto: Martyna Malich

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here