Puchar Świata w Wiśle: Stefan Kraft najlepszy w pierwszym treningu!

0
84
Stefan Kraft
FOTO: Kinga Stanaszek

Stefan Kraft wygrał pierwszy trening przed dzisiejszymi kwalifikacjami do pierwszego konkursu Pucharu Świata w sezonie 2020/2021. Najlepiej z Polaków zaprezentował się Kamil Stoch.

Stefan Kraft skoczył 129 metrów. Na drugiej pozycji uplasował się Markus Eisenbichler (129 m), a na trzeciej Kamil Stoch (127 m). Na kolejnych miejscach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Pius Paschke (130 m), Klemens Murańka (132,5 m), Michael Hayboeck (128 m), Daniel Andre Tande (122,5 m), Marius Lindvik (123,5 m), Karl Geiger (121,5 m), Paweł Wąsek (128,5 m).

Wyniki I treningu przed kwalifikacjami w Wiśle:

lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
164KRAFT StefanAUT129.0585.9-5.485.3
245EISENBICHLER MarkusGER129.0686.4-2.784.4
360STOCH KamilPOL127.0585.6-3.283.9
447PASCHKE PiusGER130.0686.1-8.480.5
522MURANKA KlemensPOL132.5886.9-6.479.7
646HAYBOECK MichaelAUT128.0686.5-5.979.4
757TANDE Daniel AndreNOR122.5585.7-1.877.2
859LINDVIK MariusNOR123.5585.9-3.877.0
963GEIGER KarlGER121.5586.8-1.076.2
103WASEK PawelPOL128.5786.9-7.375.2
1128DESCHWANDEN GregorSUI122.0686.70.474.9
1123GRANERUD Halvor EgnerNOR127.0786.3-4.974.9
1349HUBER DanielAUT123.0585.8-5.374.6
1439KLIMOV EvgeniyRUS124.0685.9-3.874.3
157ERIKSEN Sander VossanNOR125.5786.8-5.471.7
1656ASCHENWALD PhilippAUT118.0586.1-1.769.2
1713PAVLOVCIC BorSLO128.51088.2-3.068.7
1851SCHMID ConstantinGER119.0586.7-4.268.5
1842JELAR ZigaSLO121.5686.3-5.168.5
182STEKALA AndrzejPOL129.0987.2-7.768.5
2161KUBACKI DawidPOL120.0586.3-6.767.8
2229BOYD-CLOWES MackenzieCAN121.0686.5-5.267.5
2362KOBAYASHI RyoyuJAP118.0586.1-5.865.1
2444ITO DaikiJAP119.0686.2-4.864.3
2527ZNISZCZOL AleksanderPOL115.5686.31.063.8
2652LANISEK AnzeSLO115.0586.3-2.363.2
2735WOLNY JakubPOL123.0685.8-13.263.1
2825AIGRO ArttiEST123.5786.2-10.563.0
2930HULA StefanPOL118.0686.1-4.662.7
3054SATO YukiyaJAP119.0584.8-10.362.4
3158PREVC PeterSLO117.0586.0-7.761.4
3253ZAJC TimiSLO116.5585.9-7.261.0
3332NAKAMURA NaokiJAP114.5685.9-0.260.8
3443HOERL JanAUT119.5685.9-10.060.0
3514WELLINGER AndreasGER120.0887.8-4.559.1
359HAMANN MartinGER114.0786.72.759.1
3720BARTOL TilenSLO117.0887.30.458.6
3831HAARE AndersNOR111.5686.22.558.1
3934ZOGRAFSKI VladimirBUL117.5685.5-11.055.4
4033KOT MaciejPOL114.5686.1-5.855.2
4019FREUND SeverinGER113.5887.23.355.2
4248SCHLIERENZAUER GregorAUT110.0586.2-1.754.8
4355ZYLA PiotrPOL112.0585.9-5.954.2
4450JOHANSSON RobertNOR109.5585.9-3.652.0
458MANKOV IlyaRUS113.0786.3-3.750.9
4640KOBAYASHI JunshiroJAP114.5686.3-10.450.6
4624PETER DominikSUI115.0786.5-7.650.6
4815SAKALA FilipCZE114.0887.5-5.247.6
4937AMMANN SimonSUI114.0686.0-12.747.4
5041PEDERSEN RobinNOR108.5685.7-5.045.2
5111HAUSWIRTH SandroSUI114.51088.1-1.445.1
5226POLASEK ViktorCZE113.5786.1-12.343.2
531KRZAK JaroslawPOL113.5986.6-5.343.0
5438SATO KeiichiJAP109.0685.6-10.340.8
5421TROFIMOV Roman SergeevichRUS108.0886.9-1.240.8
5617SOUKUP MatthewCAN106.5886.6-0.139.2
576KALINICHENKO VitaliyUKR103.5786.2-0.137.4
5812MAKSIMOCHKIN MikhailRUS111.51087.5-3.937.2
5916LARSON CaseyUSA107.5886.7-4.236.9
605STURSA VojtechCZE105.0786.4-5.035.2
6136SEMENIC AnzeSLO105.0686.3-9.534.4
624PILCH TomaszPOL104.5786.1-5.134.2
6310KOZISEK CestmirCZE84.0787.05.68.0
6418MARUSIAK YevhenUKR77.5885.80.4

______________________________________________________________________

  • Źródło: własne
  • Foto: Kinga Stanaszek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here