Puchar Świata w Wiśle: Pius Paschke najlepszy w serii próbnej!

0
69
FOTO: Martyna Malich

Pius Paschke wygrał serię próbną przed dzisiejszym konkursem drużynowym w Wiśle. Najlepiej zaprezentował się Kamil Stoch, który uplasował się na siódmej pozycji.

Pius Paschke oddał skok na odległość 131,5 metra, co pozwoliło mu odnieść zwycięstwo w serii próbnej. Drugie miejsce zajął Halvor Egner Granerud (121,5 m), a trzecie Evgeniy Klimov (126 m).

Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Philipp Aschenwald (130,5 m), Yukiya Sato (124 m), Markus Eisenbichler (118,5 m), Daniel Andre Tande (128,5 m), Kamil Stoch (120 m), Daniel Huber (126 m), Stefan Kraft (117,5 m).

Wyniki serii próbnej przed konkursem drużynowym:

lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
192PASCHKE PiusGER131.5988.04.177.6
274GRANERUD Halvor EgnerNOR121.5586.57.377.2
314KLIMOV EvgeniyRUS126.0686.50.775.1
482ASCHENWALD PhilippAUT130.5988.43.074.7
544SATO YukiyaJAP124.0686.32.773.5
694EISENBICHLER MarkusGER118.5586.87.371.8
773TANDE Daniel AndreNOR128.5887.5-0.171.6
764STOCH KamilPOL120.0586.24.471.6
983HUBER DanielAUT126.0887.63.570.7
1084KRAFT StefanAUT117.5586.75.968.6
1181HAYBOECK MichaelAUT119.0787.69.868.0
1262MURANKA KlemensPOL126.5987.83.167.6
1393GEIGER KarlGER123.5888.34.367.0
1453LANISEK AnzeSLO123.5887.94.266.9
1563KUBACKI DawidPOL124.5887.72.266.7
1672LINDVIK MariusNOR125.0987.83.765.5
1761ZYLA PiotrPOL121.5787.41.263.9
1891SCHMID ConstantinGER117.5787.95.961.4
1934DESCHWANDEN GregorSUI116.5687.02.459.7
2052PREVC PeterSLO123.0987.7-0.158.1
2143ITO DaikiJAP119.0887.82.557.1
2241KOBAYASHI RyoyuJAP116.5787.21.855.5
2371JOHANSSON RobertNOR114.5787.03.954.0
2442KOBAYASHI JunshiroJAP119.5987.91.253.1
2554JELAR ZigaSLO111.0686.85.252.6
2623POLASEK ViktorCZE117.5887.2-0.951.0
2711TROFIMOV Roman SergeevichRUS113.5787.01.750.0
2851ZAJC TimiSLO111.0786.82.646.4
2933PETER DominikSUI113.0887.51.745.5
3032AMMANN SimonSUI116.5987.8-1.245.3
3113MANKOV IlyaRUS111.0887.35.045.2
3224KOZISEK CestmirCZE108.0686.7-0.641.4
3331HAUSWIRTH SandroSUI106.5787.32.438.1
3422SAKALA FilipCZE110.0988.51.836.6
3512MAKSIMOCHKIN MikhailRUS105.5987.75.532.2
3621STURSA VojtechCZE100.5787.23.027.9

______________________________________________________________________

  • Źródło: Własne
  • FOTO: Martyna Malich

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here