PŚ w Wiśle: Lista startowa konkursu indywidualnego

0
86
fot. Barbara Kosma

Przed nami pierwszy, długo wyczekiwany przez kibiców, konkurs indywidualny z serii Pucharu Świata w sezonie 2020/2021! Na starcie zawodów w Wiśle Malince stanie 50 zawodników, w tym jedenastu reprezentantów Polski!

Na starcie zawodów staną reprezentanci 11 państw: Polski, Norwegii, Niemiec, Słowenii, Kanady, Rosji, Szwajcarii, Estonii, Bułgarii, Japonii i Austrii.

O występ w pierwszym konkursie indywidualnym walczyło dwunastu Polaków, po bardzo udanych kwalifikacjach, pod biało-czerwonymi barwami wystąpi jedenastu, w składzie: Andrzej Stękała (nr 1), Paweł Wąsek (nr 2), Tomasz Pilch (nr 3), Klemens Murańka (nr 12), Aleksander Zniszczoł (nr 16), Stefan Hula (nr 19), Maciej Kot (nr 21), Jakub Wolny (nr 23), Piotr Żyła (nr 41), Kamil Stoch (nr 46)i Dawid Kubacki (nr 47).

Ocena zawodów, podobnie jak podczas konkursu drużynowego, zajmie się pięcioosobowe jury, w skład którego wchodzą: Jiri Parma (CZE), Philipp Schoedler (SUI), Ryszard Guńka (POL), Amelie Contamine (FRA) oraz Miha Sever (SLO).

Start zawodów już dziś o godzinie 16:00, poprzedzony serią próbną.

 Lista startowa konkursu indywidualnego PŚ w Wiśle (HS-134); 22.11.2020r.
NrZawodnikRocznikKraj
1STĘKAŁA Andrzej1995POL
2WĄSEK Paweł1999POL
3PILCH Tomasz2000POL
4ERIKSEN Sander Vossan2000NOR
5HAMANN Martin1997GER
6PAVLOVCIC Bor1998SLO
7WELLINGER Andreas1995GER
8SOUKUP Matthew1997CAN
9FRUEND Severin1988GER
10BARTOL Tilen1997SLO
11TROFIMOV Roman Sergeevich1989RUS
12MURAŃKA Klemens1994POL
13GRANERUD Halvor Egner1996NOR
14PETER Dominik2001SUI
15AIGRO Artti1999EST
16ZNISZCZOŁ Aleksander1994POL
17DESCHWANDEN Gregor1991SUI
18BOYD-CLOWES Mackenzie1991CAN
19HULA Stefan1986POL
20HAARE Anders1999NOR
21KOT Maciej1991POL
22ZOGRAFSKI Vladimir1993BUL
23WOLNY Jakub1995POL
24SATO Keiichi1997JPN
25KLIMOV Evgeniy1994RUS
26KOBAYASHI Junshiro1991JPN
27PEDERSEN Robin1996NOR
28JELAR Ziga1997SLO
29HOERL Jan1998AUT
30ITO Daiki1985JPN
31EISENBICHLER Markus1991GER
32HAYBOECK Michael1991AUT
33PASCHKE Pius1990GER
34SCHLIERENZAUER Gregor1990AUT
35HUBER Daniel1993AUT
36JOHANSSON Robert1990NOR
37SCHMID Constantin1999GER
38LANISEK Anze1996SLO
39ZAJC Timi2000SLO
40SATO Yukiya1995JPN
41ŻYŁA Piotr1987POL
42ASCHENWALD Philipp1995AUT
43TANDE Daniel Andre1994NOR
44PREVC Peter1992SLO
45LINDVIK Marius1998NOR
46STOCH Kamil1987POL
47KUBACKI Dawid1990POL
48KOBAYASHI Ryoyu1996JPN
49GEIGER Karl1993GER
50KRAFT Stefan1993AUT

_____________________________________________________

  • Źródło: fis-ski.com
  • FOTO: Barbara Kosma

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here