Puchar Świata w Ruce: Halvor Egner Granerud najlepszy w drugim treningu!

0
181
fot. Kinga Stanaszek

Norweg Halvor Egner Granerud wygrał także drugi trening przed dzisiejszymi kwalifikacjami do jutrzejszego konkursu Pucharu Świata w Ruce.

Halvor Egner Granerud uzyskał 140 metrów, drugi Niemiec Markus Eisenbichler (138 m) stracił do Norwega tylko 1,6 punktu. Na trzeciej pozycji uplasował się Japończyk Yukiya Sato (132 m).

Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Piotr Żyła (131 m), Pius Paschke (133 m), Klemens Murańka (133 m), Kamil Stoch (130,5 m), Andrzej Stękała (131,5 m), Anze Lanisek (125,5 m), Robert Johansson (141 m).

Wyniki drugiego treningu przed kwalifikacjami do konkursu PŚ w Kuusamo:

lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
162GRANERUD Halvor EgnerNOR140.01487.73.8127.5
264EISENBICHLER MarkusGER138.01488.05.8125.9
359SATO YukiyaJAP132.01487.34.8114.1
461ZYLA PiotrPOL131.01487.83.5111.0
556PASCHKE PiusGER133.01588.20.3105.8
647MURANKA KlemensPOL133.01587.9-1.8103.7
741STOCH KamilPOL130.51588.21.6102.6
849STEKALA AndrzejPOL131.51588.6-1.5101.3
960LANISEK AnzeSLO125.51488.23.3100.9
930JOHANSSON RobertNOR141.01990.13.1100.9
1157KUBACKI DawidPOL124.01488.33.798.6
1255ERIKSEN Sander VossanNOR127.51588.22.898.4
1350HAMANN MartinGER126.01588.3-1.291.7
1448PAVLOVCIC BorSLO127.01588.6-3.791.0
1551SATO KeiichiJAP125.01588.4-0.490.7
1640PREVC PeterSLO123.01588.22.790.2
1714SCHMID ConstantinGER132.51990.76.488.9
1842KOBAYASHI RyoyuJAP121.01588.34.888.7
1963GEIGER KarlGER118.01488.54.488.5
2015ITO DaikiJAP136.01990.0-0.588.3
2146ZAJC TimiSLO124.01588.0-1.487.9
2223SEMENIC AnzeSLO129.01990.210.887.0
2344FREUND SeverinGER119.01588.33.483.7
2445LINDVIK MariusNOR120.01587.70.382.4
2538POLASEK ViktorCZE123.51688.2-1.681.3
2631FETTNER ManuelAUT127.51989.75.979.4
2743AIGRO ArttiEST114.01587.82.774.0
2825BARTOL TilenSLO120.01990.313.273.2
2954DESCHWANDEN GregorSUI111.01588.55.571.4
3052HAARE AndersNOR111.01588.25.271.1
3134WASEK PawelPOL120.01990.310.170.1
3236PETER DominikSUI125.01989.70.869.8
3329NAKAMURA NaokiJAP122.01989.73.467.0
3418FORFANG Johann AndreNOR115.01990.015.766.7
3527STURSA VojtechCZE116.51989.98.862.5
3621AALTO AnttiFIN114.01989.812.661.8
3758BOYD-CLOWES MackenzieCAN104.01488.12.161.0
388TANDE Daniel AndreNOR114.01990.010.259.4
3911NOUSIAINEN EetuFIN111.01989.712.756.5
4024LEITNER ClemensAUT109.51989.914.355.4
4126AMMANN SimonSUI111.51989.910.154.8
4237KYTOSAHO NikoFIN110.01688.8-4.054.6
4353KOBAYASHI JunshiroJAP99.01587.86.751.0
4413SOUKUP MatthewCAN111.01989.86.750.5
4532SAKALA FilipCZE110.01990.07.149.1
4633SCHIFFNER MarkusAUT109.51990.17.949.0
4720WELLINGER AndreasGER104.01990.817.448.6
4810ZOGRAFSKI VladimirBUL103.01989.217.647.0
4935LARSON CaseyUSA110.01989.74.446.4
5016BRESADOLA GiovanniITA103.01789.15.846.3
5117JELAR ZigaSLO100.01789.010.845.9
529HAAGEN DavidAUT102.51990.113.942.4
5312INSAM AlexITA102.51989.89.638.1
544ALAMOMMO AndreasFIN94.01989.913.526.7
5519KAHOFER Timon-PascalAUT91.51989.817.125.8
567URLAUB AndrewUSA90.01989.718.624.6
576HAUSWIRTH SandroSUI92.01989.912.622.2
585POHJOLA ArttuFIN89.01989.216.020.2
5939WOERGOETTER MarcoAUT89.01688.6-0.820.0
6022KOZISEK CestmirCZE89.01990.113.717.9
613MAATTA JarkkoFIN88.01989.714.917.3
622VETELAINEN JonneFIN88.51988.813.616.9
631AHONEN MicoFIN88.01989.913.315.7
6428MALTSEV KevinEST91.51989.83.312.0

__________________________________________________________________

  • Źródło: Własne
  • fot. Kinga Stanaszek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here