Puchar Świata w Ruce: Halvor Egner Granerud najlepszy w pierwszym treningu!

0
221
FOTO: Martyna Malich

Norweg Halvor Egner Granerud wygrał pierwszy trening przed dzisiejszymi kwalifikacjami do konkursu Pucharu Świata w fińskiej Ruce.

Halvor Egner Granerud skoczył aż 140,5 metra z 13 belki. Drugi Yukiya Sato (139 metrów z 15 belki) stracił do Norwega aż 16,3 punktu. Trzecie miejsce zajął Anze Lanisek (140 metrów z 15 belki).

Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Kamil Stoch (142,5 m), Peter Prevc (142 m), Karl Geiger (124 m), Robert Johansson (137 m), Anze Semenic (134 m), Pius Paschke (122 m), Klemens Murańka (125,5 m).

Wyniki I treningu przed kwalifikacjami do PŚ w Kuusamo:

lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
162GRANERUD Halvor EgnerNOR140.51387.1-2.2110.8
259SATO YukiyaJAP139.01587.60.394.5
360LANISEK AnzeSLO140.51588.6-2.794.2
441STOCH KamilPOL142.51588.3-7.093.5
540PREVC PeterSLO142.01789.1-1.182.5
663GEIGER KarlGER124.01388.2-1.881.5
730JOHANSSON RobertNOR137.01789.1-0.274.4
823SEMENIC AnzeSLO134.01789.35.074.2
956PASCHKE PiusGER122.01588.17.971.5
1047MURANKA KlemensPOL125.51588.10.670.5
1042KOBAYASHI RyoyuJAP126.51588.3-1.270.5
1234WASEK PawelPOL131.51789.43.568.2
1350HAMANN MartinGER120.51588.24.765.6
1445LINDVIK MariusNOR122.01588.11.064.6
148TANDE Daniel AndreNOR131.51788.9-0.164.6
1618FORFANG Johann AndreNOR141.01989.9-2.063.6
1714SCHMID ConstantinGER139.01990.31.463.4
1855ERIKSEN Sander VossanNOR119.51588.34.163.2
1958BOYD-CLOWES MackenzieCAN120.01588.32.762.7
2043AIGRO ArttiEST120.51588.10.461.3
2161ZYLA PiotrPOL121.51588.3-3.059.7
2249STEKALA AndrzejPOL113.01588.88.455.8
2331FETTNER ManuelAUT125.51788.31.755.6
2448PAVLOVCIC BorSLO119.01588.9-3.954.3
2544FREUND SeverinGER113.01588.46.453.8
2633SCHIFFNER MarkusAUT125.51789.0-0.853.1
2719KAHOFER Timon-PascalAUT122.01788.84.051.6
2854DESCHWANDEN GregorSUI111.01588.45.849.6
2915ITO DaikiJAP130.51989.71.147.8
3046ZAJC TimiSLO109.01588.15.745.9
3135LARSON CaseyUSA119.51788.9-3.739.4
3257KUBACKI DawidPOL103.01588.68.537.9
3352HAARE AndersNOR102.51588.15.133.6
3432SAKALA FilipCZE111.01789.40.628.4
3526AMMANN SimonSUI108.51788.85.028.3
3616BRESADOLA GiovanniITA116.51989.66.227.7
3764EISENBICHLER MarkusGER84.01186.70.127.4
3836PETER DominikSUI108.51789.00.123.4
3917JELAR ZigaSLO114.51989.44.822.7
4038POLASEK ViktorCZE107.01788.72.022.6
4125BARTOL TilenSLO104.51789.26.122.2
4251SATO KeiichiJAP98.01588.11.722.1
4320WELLINGER AndreasGER108.01789.9-1.820.6
4412INSAM AlexITA114.01989.62.019.0
453MAATTA JarkkoFIN94.51587.94.018.1
4613SOUKUP MatthewCAN114.51989.80.118.0
4727STURSA VojtechCZE102.51789.15.117.6
4853KOBAYASHI JunshiroJAP93.01588.05.416.8
4929NAKAMURA NaokiJAP105.01788.6-0.816.2
5022KOZISEK CestmirCZE103.51789.3-2.614.3
512VETELAINEN JonneFIN86.01587.29.58.3
526HAUSWIRTH SandroSUI98.01788.9-1.13.3
5328MALTSEV KevinEST92.01788.86.50.1
5439WOERGOETTER MarcoAUT81.01788.82.5 
5424LEITNER ClemensAUT84.01788.611.2 
5410ZOGRAFSKI VladimirBUL82.51787.69.2 
549HAAGEN DavidAUT81.01789.18.6 
547URLAUB AndrewUSA93.51788.9-1.9 
545POHJOLA ArttuFIN93.01788.0-5.5 
541AHONEN MicoFIN70.01587.71.6 
 4ALAMOMMO AndreasFIN    DNS
 11NOUSIAINEN EetuFIN    DNS
 21AALTO AnttiFIN    DNS
 37KYTOSAHO NikoFIN    DNS

__________________________________________________________

  • Źródło: Własne
  • FOTO: Martyna Malich

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here