Puchar Świata w Ruce: Markus Eisenbichler najlepszy w trzecim treningu!

0
111
Markus Eisenbichler
FOTO: Martyna Malich

Markus Eisenbichler wygrał trzeci trening przed kwalifikacjami do jutrzejszego konkursu Pucharu Świata w Ruce.

Markus Eisenbichler oddał skok na odległość 139,5 metra, co pozwoliło mu odnieść zwycięstwo w trzeciej serii próbnej. Na drugiej pozycji uplasował się Halvor Egner Granerud (130,5 m), a na trzeciej Piotr Żyła (130,5 m).

Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Anze Lanisek (131 m), Pius Paschke (143 m), Yukiya Sato (130 m), Dawid Kubacki (135 m), Johann Andre Forfang (130 m), Vossan Sander Eriksen (139 m), Karl Geiger (124 m).

Wyniki trzeciego treningu przed kwalifikacjami do PŚ w Ruce:

lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
164EISENBICHLER MarkusGER139.51588.33.1114.8
262GRANERUD Halvor EgnerNOR130.51588.17.9103.4
361ZYLA PiotrPOL130.51588.57.2102.7
460LANISEK AnzeSLO131.01588.55.0101.4
556PASCHKE PiusGER143.02090.17.898.1
659SATO YukiyaJAP130.01587.83.097.6
757KUBACKI DawidPOL135.01789.50.793.2
818FORFANG Johann AndreNOR130.01688.64.093.1
955ERIKSEN Sander VossanNOR139.02090.29.692.7
1063GEIGER KarlGER124.01589.07.591.3
1158BOYD-CLOWES MackenzieCAN128.51789.23.784.5
1223SEMENIC AnzeSLO124.51889.614.983.0
1316BRESADOLA GiovanniITA130.01889.24.782.7
1314SCHMID ConstantinGER132.01890.11.182.7
1547MURANKA KlemensPOL129.02090.213.078.1
1513SOUKUP MatthewCAN127.01889.55.578.1
1721AALTO AnttiFIN122.51889.412.677.1
1817JELAR ZigaSLO130.51889.3-3.075.9
1949STEKALA AndrzejPOL123.02090.718.172.4
2042KOBAYASHI RyoyuJAP122.02090.018.771.2
2130JOHANSSON RobertNOR122.02090.315.768.2
2250HAMANN MartinGER122.52090.114.367.7
2354DESCHWANDEN GregorSUI125.52090.67.966.7
2448PAVLOVCIC BorSLO123.52090.711.266.4
2545LINDVIK MariusNOR120.52089.715.064.8
2612INSAM AlexITA116.51889.48.862.5
2738POLASEK ViktorCZE118.02090.116.962.2
2853KOBAYASHI JunshiroJAP123.02089.96.861.1
2952HAARE AndersNOR117.52090.316.460.8
3043AIGRO ArttiEST117.02090.016.059.5
3125BARTOL TilenSLO108.01889.620.458.8
3231FETTNER ManuelAUT116.02090.116.157.8
3319KAHOFER Timon-PascalAUT108.01688.68.257.7
3451SATO KeiichiJAP115.52090.213.053.8
3520WELLINGER AndreasGER111.01890.29.353.1
3641STOCH KamilPOL112.52090.215.050.4
3740PREVC PeterSLO109.02090.220.549.6
3833SCHIFFNER MarkusAUT112.52090.413.949.3
3910ZOGRAFSKI VladimirBUL105.01888.913.246.2
4046ZAJC TimiSLO106.52090.017.742.3
4134WASEK PawelPOL106.02090.617.140.8
429HAAGEN DavidAUT99.01889.517.840.0
4311NOUSIAINEN EetuFIN101.51889.311.338.0
4424LEITNER ClemensAUT98.01889.117.437.8
4537KYTOSAHO NikoFIN106.52090.312.637.2
468TANDE Daniel AndreNOR96.51889.616.934.6
4727STURSA VojtechCZE97.01889.415.434.0
4835LARSON CaseyUSA104.02090.013.733.8
496HAUSWIRTH SandroSUI94.01889.619.833.0
503MAATTA JarkkoFIN94.01889.317.630.8
5144FREUND SeverinGER97.02090.419.527.0
5226AMMANN SimonSUI92.01889.216.626.2
535POHJOLA ArttuFIN90.01888.619.425.4
5429NAKAMURA NaokiJAP96.02089.817.623.3
5522KOZISEK CestmirCZE89.51889.316.021.1
5632SAKALA FilipCZE97.02090.413.320.8
574ALAMOMMO AndreasFIN88.01889.317.319.7
582VETELAINEN JonneFIN87.01888.618.619.2
591AHONEN MicoFIN86.01889.316.915.7
607URLAUB AndrewUSA88.01888.913.215.6
6139WOERGOETTER MarcoAUT91.02090.015.011.7
6228MALTSEV KevinEST79.01889.319.45.6
 15ITO DaikiJAP    DNS
 36PETER DominikSUI    DNS

_________________________________________________________________

  • Źródło: Własne
  • FOTO: Martyna Malich

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here