Puchar Świata w Niżnym Tagile: Halvor Egner Granerud najlepszy w drugim treningu!

0
177
fot. Kinga Stanaszek

Halvor Egner Granerud wygrał drugi trening przed kwalifikacjami do konkursu Pucharu Świata w Niżnym Tagile. Najlepiej z Polaków zaprezentował się Paweł Wąsek, który zajął siódme miejsce.

Halvor Egner Granerud oddał skok na odległość 130,5 metra, co pozwoliło mu odnieść zwycięstwo w drugiej serii treningowej. Na drugiej pozycji uplasował się Markus Eisenbichler (129 m), a na trzeciej Robert Johansson (128,5 m).

Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Marius Lindvik (127 m), Daniel Andre Tande (126 m), Yukija Sato (128,5 m), Paweł Wąsek (126,5 m), Anze Lanisek (127 m), Daniel Huber (126 m), Mikhail Nazarow (127 m).

Wyniki drugiej serii treningowej przed kwalifikacjami do konkursu PŚ w Niżnym Tagile:

lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
150GRANERUD Halvor EgnerNOR130.5585.9-4.584.4
251EISENBICHLER MarkusGER129.0586.1-5.780.5
348JOHANSSON RobertNOR128.5787.5-4.271.1
432TANDE Daniel AndreNOR126.0787.41.070.8
425LINDVIK MariusNOR127.0787.5-1.870.8
649SATO YukiyaJAP128.5786.2-6.568.8
729WASEK PawelPOL126.5787.2-3.668.1
847LANISEK AnzeSLO127.0786.9-4.767.9
844HUBER DanielAUT126.0786.9-2.967.9
106NAZAROV MikhailRUS127.0786.9-4.867.8
1122FETTNER ManuelAUT125.0786.8-1.367.7
1224ZAJC TimiSLO125.0787.0-1.467.6
1346PASCHKE PiusGER125.5787.1-2.567.4
1416ZNISZCZOL AleksanderPOL127.0786.9-5.766.9
1543FORFANG Johann AndreNOR123.5786.9-1.764.6
1640SCHMID ConstantinGER123.5787.6-2.563.8
1745PAVLOVCIC BorSLO122.5787.2-0.863.7
1837HAMANN MartinGER123.5787.1-3.163.2
1917KLIMOV EvgeniyRUS123.5787.2-3.662.7
2028SATO KeiichiJAP122.0786.8-1.162.5
2118LACKNER ThomasAUT124.0787.3-5.461.8
2215HOERL JanAUT123.5787.1-5.261.1
2339DESCHWANDEN GregorSUI122.0787.2-2.661.0
2423SEMENIC AnzeSLO121.0787.4-1.160.7
2527ITO DaikiJAP121.5787.2-2.959.8
2634ERIKSEN Sander VossanNOR117.5787.03.559.0
2741JELAR ZigaSLO122.0786.9-4.858.8
2838KOBAYASHI JunshiroJAP122.0786.9-5.058.6
2933KOBAYASHI RyoyuJAP119.0787.10.158.3
3019TROFIMOV Roman SergeevichRUS119.5786.3-2.656.5
317WOLNY JakubPOL120.5787.1-5.055.9
3212KORNILOV DenisRUS117.5787.3-1.755.5
3342FREUND SeverinGER120.0787.0-4.955.1
3313PILCH TomaszPOL118.5786.9-2.255.1
3535SCHIFFNER MarkusAUT119.5787.5-4.354.8
3626KOT MaciejPOL116.5787.2-0.353.4
3730NAKAMURA NaokiJAP116.0786.8-0.951.9
3836HAARE AndersNOR117.0787.4-4.150.5
3914AMMANN SimonSUI115.5787.2-2.349.6
4021PETER DominikSUI114.0787.1-1.148.1
4131PREVC PeterSLO113.0786.90.247.6
4211STEINER MaximilianAUT114.0786.6-1.947.3
4310WELLINGER AndreasGER113.5787.7-1.147.2
449BARTOL TilenSLO112.5786.70.446.9
455SADREEV DanilRUS112.5786.8-1.045.5
464MANKOV IlyaRUS111.5786.9-1.643.1
4720HULA StefanPOL110.5786.5-3.039.9
482MATAVIN NikolaiRUS110.5786.3-6.036.9
493HAZETDINOV IlmirRUS104.5787.3-0.132.1
501SHISHKIN VadimRUS100.5786.40.125.0
518HAUSWIRTH SandroSUI101.0787.3-2.823.0

________________________________________________________________

  • Źródło: Własne
  • fot. Kinga Stanaszek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here