Puchar Świata w Niżnym Tagile: Halvor Egner Granerud najlepszy w pierwszym treningu!

0
290
FOTO: Martyna Malich

Halvor Egner Granerud wygrał pierwszy trening przed dzisiejszymi kwalifikacjami do konkursu Pucharu Świata w Niżnym Tagile.

Halvor Egner Granerud oddał skok na odległość 133 metrów, co pozwoliło mu odnieść pewne zwycięstwo w pierwszym dzisiejszym treningu. Drugie miejsce zajął Daniel Andre Tande (129,5 m), a trzecie Markus Eisenbichler (127,5 m).

Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Johann Andre Forfang (126 m), Anze Lanisek (125 m), Robert Johansson (124 m), Daniel Huber (124 m), Martin Hamann (125,5 m), Evgeniy Klimov (123,5 m), Aleksander Zniszczoł (123 m).

Wyniki pierwszego treningu przed kwalifikacjami do konkursu PŚ w Niżnym Tagile:

lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
150GRANERUD Halvor EgnerNOR133.0686.6-1.492.0
232TANDE Daniel AndreNOR129.5888.04.781.8
351EISENBICHLER MarkusGER127.5686.5-1.981.6
443FORFANG Johann AndreNOR126.0787.00.576.4
547LANISEK AnzeSLO125.0786.9-1.572.6
648JOHANSSON RobertNOR124.0787.5-0.871.5
744HUBER DanielAUT124.0786.9-1.870.5
837HAMANN MartinGER125.5887.5-0.569.4
917KLIMOV EvgeniyRUS123.5887.72.969.2
1016ZNISZCZOL AleksanderPOL123.0887.43.268.6
1128SATO KeiichiJAP125.0887.3-1.367.7
1245PAVLOVCIC BorSLO121.5787.2-1.466.4
1346PASCHKE PiusGER120.0787.01.266.3
1418LACKNER ThomasAUT123.0887.50.766.1
1549SATO YukiyaJAP120.5786.2-0.265.8
169BARTOL TilenSLO122.5887.7-1.263.3
1724ZAJC TimiSLO121.5887.30.563.2
1829WASEK PawelPOL121.5887.7-0.462.3
1815HOERL JanAUT121.0887.40.562.3
2040SCHMID ConstantinGER122.0888.2-1.662.0
2125LINDVIK MariusNOR120.5687.00.761.6
2236HAARE AndersNOR119.5888.02.261.3
2339DESCHWANDEN GregorSUI119.5887.81.860.9
2438KOBAYASHI JunshiroJAP121.0887.8-1.360.5
2533KOBAYASHI RyoyuJAP119.5887.40.459.5
2634ERIKSEN Sander VossanNOR120.0887.4-0.759.3
267WOLNY JakubPOL121.0887.5-2.559.3
2826KOT MaciejPOL118.5887.81.658.9
2930NAKAMURA NaokiJAP119.0887.50.258.4
3027ITO DaikiJAP120.0887.4-1.758.3
3141JELAR ZigaSLO118.5887.30.758.0
3223SEMENIC AnzeSLO119.0887.9-0.657.6
3310WELLINGER AndreasGER119.5888.0-2.356.8
344MANKOV IlyaRUS118.0887.00.256.6
356NAZAROV MikhailRUS119.0887.0-3.255.0
3620HULA StefanPOL118.0887.2-1.954.5
3742FREUND SeverinGER115.0787.2-2.154.0
3819TROFIMOV Roman SergeevichRUS119.5887.1-5.353.8
3911STEINER MaximilianAUT115.0886.50.151.1
4012KORNILOV DenisRUS114.5887.450.1
4122FETTNER ManuelAUT114.0887.30.850.0
4213PILCH TomaszPOL114.5887.5-0.449.7
425SADREEV DanilRUS116.5887.1-4.049.7
4431PREVC PeterSLO111.0887.65.048.8
4535SCHIFFNER MarkusAUT114.5887.6-1.448.7
4621PETER DominikSUI109.0887.74.244.4
478HAUSWIRTH SandroSUI111.0887.7-0.543.3
4814AMMANN SimonSUI105.5887.6-0.133.8
493HAZETDINOV IlmirRUS104.5887.21.333.4
501SHISHKIN VadimRUS101.0886.6-2.823.0
512MATAVIN NikolaiRUS98.0886.8-0.919.5

__________________________________________________________

  • Źródło: Własne
  • FOTO: Martyna Malich

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here