Puchar Świata w Niżnym Tagile: Halvor Egner Granerud najlepszy w serii próbnej!

0
168
FOTO: Martyna Malich

Halvor Egner Granerud wygrał serię próbną przed dzisiejszym konkursem Pucharu Świata w Niżnym Tagile. Najlepiej z Polaków zaprezentował się Aleksander Zniszczoł, który zajął 11 miejsce.

Halvor Egner Granerud oddał skok na odległość 131 metrów, co pozwoliło mu odnieść zwycięstwo w serii próbnej. Drugiej miejsce zajął Daniel Andre Tande (131 m), a trzecie Robert Johansson (130,5 m).

Na kolejnych pozycjach sklasyfikowani zostali: Anze Lanisek (128,5 m), Johann Andre Forfang (127,5 m), Marius Lindvik (132,5 m), Manuel Fettner (129,5 m), Markus Eisenbichler (122,5 m), Martin Hamann (127 m), Ryoyu Kobayashi (122 m).

Wyniki serii próbnej przed konkursem Pucharu Świata w Niżnym Tagile:

lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
147GRANERUD Halvor EgnerNOR131.0385.4-5.484.5
229TANDE Daniel AndreNOR131.0385.6-10.679.3
345JOHANSSON RobertNOR130.5385.6-12.077.0
444LANISEK AnzeSLO128.5385.3-8.776.7
540FORFANG Johann AndreNOR127.5385.1-8.075.6
622LINDVIK MariusNOR132.5485.9-13.973.6
719FETTNER ManuelAUT129.5586.7-6.071.1
848EISENBICHLER MarkusGER122.5385.3-3.970.7
934HAMANN MartinGER127.0385.3-12.370.4
1030KOBAYASHI RyoyuJAP122.0385.5-5.368.4
1124ITO DaikiJAP121.5385.3-5.267.6
1113ZNISZCZOL AleksanderPOL129.5586.1-9.567.6
1314KLIMOV EvgeniyRUS127.0586.1-5.367.3
1411PILCH TomaszPOL127.0586.1-5.866.8
1526WASEK PawelPOL123.0385.4-8.866.7
1631ERIKSEN Sander VossanNOR121.0385.0-6.565.4
1737SCHMID ConstantinGER121.5385.9-8.664.2
1815LACKNER ThomasAUT127.0586.5-9.463.2
1942PAVLOVCIC BorSLO121.0385.6-8.863.1
2020SEMENIC AnzeSLO122.0486.2-7.561.1
2135KOBAYASHI JunshiroJAP123.0385.5-14.561.0
2241HUBER DanielAUT113.5385.02.460.8
2321ZAJC TimiSLO120.0485.6-5.859.2
2443PASCHKE PiusGER114.5385.4-2.757.5
2532SCHIFFNER MarkusAUT116.0385.4-5.957.0
2636DESCHWANDEN GregorSUI119.0385.7-11.956.4
2727NAKAMURA NaokiJAP115.0385.0-6.654.5
2846SATO YukiyaJAP112.5384.6-2.753.9
299STEINER MaximilianAUT119.0585.8-4.853.4
3033HAARE AndersNOR113.5385.4-5.552.9
305NAZAROV MikhailRUS121.0585.8-8.952.9
3210KORNILOV DenisRUS120.0586.3-7.552.5
3339FREUND SeverinGER114.0385.3-7.551.8
3428PREVC PeterSLO111.0385.5-2.451.5
358WELLINGER AndreasGER118.0586.6-6.549.9
364SADREEV DanilRUS119.0585.8-8.649.6
3738JELAR ZigaSLO112.5385.3-7.249.4
3812AMMANN SimonSUI117.0586.5-6.847.8
396WOLNY JakubPOL116.5586.1-6.247.5
407HAUSWIRTH SandroSUI116.5586.2-6.447.3
4125SATO KeiichiJAP109.0385.0-7.742.6
4223KOT MaciejPOL110.5385.3-13.239.8
4318PETER DominikSUI110.0586.4-6.835.2
4416TROFIMOV Roman SergeevichRUS106.0586.1-1.033.8
4517HULA StefanPOL109.5585.6-9.132.0
463HAZETDINOV IlmirRUS104.5586.3-11.320.8
471SHISHKIN VadimRUS99.5585.6-10.512.6
482MATAVIN NikolaiRUS95.0585.6-9.15.9

____________________________________________________________

  • Źródło: Własne
  • FOTO: Martyna Malich

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here