TCS w Oberstdorfie: Philipp Aschenwald najlepszy w kwalifikacjach!

0
106
fot. Jagoda Przybyła

Philipp Aschenwald wygrał kwalifikacje przed konkursem Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie.

Philipp Aschenwald oddał skok na odległość 128,5 metra, co pozwoliło mu odnieść zwycięstwo w kwalifikacjach. Na drugiej pozycji uplasował się Halvor Egner Granerud (122 m), a na trzeciej Cene Prevc (122 m).

Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Daniel Huber (127,5 m), Ryoyu Kobayashi (122,5 m), Antti Aalto (126 m), Robert Johansson (121,5 m), Anze Lanisek (121,5 m), Giovanni Bresadola (119 m), Gregor Deschwanden (122 m).

Wyniki kwalifikacji do konkursu TCS w Oberstdorfie:

lp. nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hstylkomp.nota
1Q29ASCHENWALD PhilippAUT128.51792.153.56.1134.9
2Q62GRANERUD Halvor EgnerNOR122.01792.052.57.7123.8
3Q26PREVC CeneSLO122.01792.052.57.4123.5
4Q54HUBER DanielAUT127.51792.849.50.3123.3
5Q47KOBAYASHI RyoyuJAP122.51792.352.55.5122.5
6Q28AALTO AnttiFIN126.01792.152.0-1.6121.2
7Q60JOHANSSON RobertNOR121.51792.052.53.1118.3
8Q58LANISEK AnzeSLO121.51792.453.02.5118.2
9Q19BRESADOLA GiovanniITA119.0170.052.06.8117.0
10Q45DESCHWANDEN GregorSUI122.01792.250.02.1115.7
11Q12KRAFT StefanAUT116.51792.151.59.5114.7
12Q44SATO KeiichiJAP116.01792.451.010.3114.1
12Q20KYTOSAHO NikoFIN117.51792.351.07.6114.1
14Q52GEIGER KarlGER114.01792.450.513.5113.2
15Q27AIGRO ArttiEST123.51792.251.0-4.2113.1
16Q41HAYBOECK MichaelAUT113.01792.649.514.9111.8
17Q38FREUND SeverinGER116.51792.551.56.0111.2
18Q6FREITAG RichardGER119.01791.451.51.3111.0
19Q42SCHMID ConstantinGER115.01792.552.07.7110.7
20Q50LINDVIK MariusNOR110.51792.250.017.6110.5
21Q32KOBAYASHI JunshiroJAP111.51792.149.515.9110.1
22Q14HOERL JanAUT113.01791.851.011.2109.6
23Q30TANDE Daniel AndreNOR112.51792.450.511.1108.1
24Q34KLIMOV EvgeniyRUS110.51792.349.515.4107.8
25Q61EISENBICHLER MarkusGER114.01791.951.07.3107.5
26Q21PREVC DomenSLO111.01792.750.511.4105.7
27Q51PAVLOVCIC BorSLO115.01792.549.54.2104.7
28Q23NAKAMURA NaokiJAP109.01792.349.512.9102.6
29Q48HAMANN MartinGER108.51792.348.013.7101.0
30Q40ERIKSEN Sander VossanNOR110.01791.949.59.0100.5
31Q35SCHIFFNER MarkusAUT110.01792.549.09.4100.4
32Q9AMMANN SimonSUI113.51791.851.01.0100.3
33Q7ZOGRAFSKI VladimirBUL110.51791.149.56.198.5
34Q5WELLINGER AndreasGER111.51792.251.02.197.8
35Q18POLASEK ViktorCZE111.51791.448.05.097.7
36Q37LACKNER ThomasAUT107.51792.249.010.196.6
37Q8FOUBERT ValentinFRA111.01792.050.52.196.4
38Q4SIEGEL DavidGER110.01792.049.54.495.9
39Q1ROTH LucaGER104.51791.948.015.795.8
40Q49FORFANG Johann AndreNOR106.01792.149.09.192.9
41Q36PREVC PeterSLO102.01792.146.018.992.5
41Q15SOUKUP MatthewCAN106.51792.049.07.892.5
43Q43BOYD-CLOWES MackenzieCAN99.51792.448.020.391.4
44Q3BAER MoritzGER104.01791.648.012.091.2
45Q57PASCHKE PiusGER99.51792.047.020.690.7
46Q11KOUDELKA RomanCZE104.01792.050.08.689.8
47Q55SATO YukiyaJAP99.51791.547.517.888.4
48Q25NAZAROV MikhailRUS102.51792.048.011.888.3
49Q13CONTAMINE MathisFRA103.01791.847.07.283.6
50Q24PETER DominikSUI99.51792.147.512.783.3
51 17LARSON CaseyUSA101.51791.547.58.983.1
52 16KOZISEK CestmirCZE98.51792.047.010.779.0
53 33JELAR ZigaSLO97.51792.346.512.578.5
54 10MANKOV IlyaRUS98.51791.844.07.773.0
55 2MAERKL KilianGER94.01791.746.59.569.2
  22KOT MaciejPOL     DNS
  31MURANKA KlemensPOL     DNS
  39ZNISZCZOL AleksanderPOL     DNS
  46STEKALA AndrzejPOL     DNS
  53STOCH KamilPOL     DNS
  56KUBACKI DawidPOL     DNS
  59ZYLA PiotrPOL     DNS

___________________________________________________________

  • Źródło: Własne
  • fot. Jagoda Przybyła

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here