TCS w Oberstdorfie: Karl Geiger prowadzi po pierwszej serii!

0
77
fot. David Michalski

Karl Geiger prowadzi na półmetku rywalizacji w konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie.

Karl Geiger oddał skok na odległość 127 metrów, co pozwoliło mu prowadzić po pierwszej serii. Drugi Marius Lindvik (126,5 m) traci do Niemca 1,3 punktu. Trzecie miejsce zajmuje Philipp Aschenwald (130 m).

Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Kamil Stoch (125 m), Stefan Kraft (126,5 m), Ziga Jelar (128 m), Jan Hoerl (129 m), Keiichi Sato (125 m), Halvor Egner Granerud (122 m), Domen Prevc (129 m).

Wyniki po pierwszej serii konkursu TCS w Oberstdorfie:

Lp.NrZawodnikKrajSkokBelkaNota
152GEIGER KarlGER127.016139.8
250LINDVIK MariusNOR126.516138.5
329ASCHENWALD PhilippAUT130.016138.4
453STOCH KamilPOL125.016136.0
512KRAFT StefanAUT126.516133.9
633JELAR ZigaSLO128.016133.8
714HOERL JanAUT129.016133.7
844SATO KeiichiJAP125.016131.3
962GRANERUD Halvor EgnerNOR122.016131.2
1021PREVC DomenSLO129.016131.0
1155SATO YukiyaJAP122.516130.7
1256KUBACKI DawidPOL122.016129.7
1347KOBAYASHI RyoyuJAP123.016129.4
1434KLIMOW JewgienijRUS126.516129.3
1454HUBER DanielAUT121.016129.3
167ZOGRAFSKI WładimirBUL126.016128.1
1723NAKAMURA NaokiJAP125.016126.9
1826PREVC CeneSLO125.016126.3
1946STĘKAŁA AndrzejPOL123.016126.1
1958LANISEK AnzeSLO120.516126.1
2128AALTO AnttiFIN124.016124.9
2130TANDE Daniel AndreNOR124.016124.9
2337LACKNER ThomasAUT124.516124.2
2438FREUND SeverinGER123.516124.0
2536PREVC PeterSLO123.016123.7
2659ŻYŁA PiotrPOL119.516123.0
2761EISENBICHLER MarkusGER118.016121.7
2845DESCHWANDEN GregorSUI121.016121.6
2931MURAŃKA KlemensPOL122.016120.8
3032KOBAYASHI JunshiroJAP122.016120.6
3120KYTOSAHO NikoFIN121.016119.4
329AMMANN SimonSUI122.016119.0
3351PAVLOVCIC BorSLO117.516118.8
3357PASCHKE PiusGER116.516118.8
3549FORFANG Johann AndreNOR118.016118.6
3642SCHMID ConstantinGER117.016118.0
3725NAZAROW MichaiłRUS118.016114.6
384SIEGEL DavidGER118.016114.1
3960JOHANSSON RobertNOR115.516113.3
4027AIGRO ArttiEST120.016113.1
416FREITAG RichardGER118.516113.0
4235SCHIFFNER MarkusAUT118.516112.7
4348HAMANN MartinGER114.016112.4
4422KOT MaciejPOL118.516112.0
4539ZNISZCZOŁ AleksanderPOL117.016111.5
465WELLINGER AndreasGER115.016108.5
4743BOYD-CLOWES MackenzieCAN115.516108.3
483BAER MoritzGER114.516108.0
4841HAYBOECK MichaelAUT112.516108.0
5040ERIKSEN Sander VossanNOR111.516103.5
5116KOZISEK CestmirCZE111.016101.4
5218POLASEK ViktorCZE111.01699.7
531ROTH LucaGER110.01699.5
5424PETER DominikSUI110.51697.3
558FOUBERT ValentinFRA110.51696.8
5611KOUDELKA RomanCZE107.51694.7
572MAERKL KilianGER108.01694.5
5815SOUKUP MatthewCAN109.51692.3
5913CONTAMINE MathisFRA105.01691.0
6019BRESADOLA GiovanniITA107.01686.2
6110MANKOW IljaRUS105.51683.6
6217LARSON CaseyUSA97.01669.7

__________________________________________________________

  • Źródło: Własne
  • fot. David Michalski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here