TCS w Oberstdorfie: Markus Eisenbichler najlepszy w serii próbnej!

0
206
Markus Eisenbichler
FOTO: Martyna Malich

Marku Eisenbichler wygrał serię próbną przed dzisiejszym konkursem Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie.

Markus Eisenbichler oddał skok na odległość 133,5 metra, co pozwoliło mu odnieść zwycięstwo w serii próbnej. Drugie miejsce zajął Anze Lanisek (132,5 m), a trzecie Kamil Stoch (133 m).

Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Stefan Kraft (130 m), Halvor Egner Granerud (130 m), Dawid Kubacki (131 m), Karl Geiger (129,5 m), Andrzej Stękała (132 m), Ryoyu Kobayashi (128 m), Michael Hayboeck (125,5 m).

Wyniki serii próbnej przed konkursem w Oberstdorfie:

lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.nota
161EISENBICHLER MarkusGER133.51591.02.182.4
258LANISEK AnzeSLO132.51591.22.581.0
353STOCH KamilPOL133.01590.50.980.3
412KRAFT StefanAUT130.01490.60.978.9
562GRANERUD Halvor EgnerNOR130.01590.73.977.9
656KUBACKI DawidPOL131.01591.00.476.2
752GEIGER KarlGER129.51591.21.674.7
846STEKALA AndrzejPOL132.01590.9-4.273.4
947KOBAYASHI RyoyuJAP128.01590.9-0.669.8
1041HAYBOECK MichaelAUT125.51590.93.469.3
1136PREVC PeterSLO125.01590.63.468.4
1229ASCHENWALD PhilippAUT125.01591.03.168.1
1355SATO YukiyaJAP125.51590.22.168.0
1459ZYLA PiotrPOL125.01591.12.767.7
1550LINDVIK MariusNOR125.51590.60.566.4
1634KLIMOV EvgeniyRUS122.01591.14.363.9
1748HAMANN MartinGER124.01590.9-0.462.8
1826PREVC CeneSLO119.51590.77.262.3
1960JOHANSSON RobertNOR123.51590.8-0.162.2
2033JELAR ZigaSLO121.51591.03.362.0
2151PAVLOVCIC BorSLO123.01591.3-0.161.3
2254HUBER DanielAUT120.51590.64.161.0
2344SATO KeiichiJAP120.51590.83.960.8
2439ZNISZCZOL AleksanderPOL121.51590.82.060.7
2557PASCHKE PiusGER121.01590.52.560.3
2637LACKNER ThomasAUT120.01590.83.959.9
2742SCHMID ConstantinGER120.51591.42.959.8
2849FORFANG Johann AndreNOR122.01591.0-0.159.5
2928AALTO AnttiFIN118.01590.96.558.9
3032KOBAYASHI JunshiroJAP120.51590.71.458.3
3131MURANKA KlemensPOL118.51590.52.455.7
3221PREVC DomenSLO114.51490.95.555.6
3335SCHIFFNER MarkusAUT118.51591.32.255.5
3423NAKAMURA NaokiJAP117.51590.73.855.3
3522KOT MaciejPOL117.51591.13.154.6
369AMMANN SimonSUI116.51490.30.754.4
3745DESCHWANDEN GregorSUI117.01590.93.454.0
3814HOERL JanAUT114.01490.24.253.4
3938FREUND SeverinGER117.51590.91.653.1
4027AIGRO ArttiEST113.51590.37.451.7
4120KYTOSAHO NikoFIN113.01490.64.251.6
424SIEGEL DavidGER114.51490.41.351.4
436FREITAG RichardGER112.51490.23.149.6
447ZOGRAFSKI VladimirBUL113.01490.31.649.0
4543BOYD-CLOWES MackenzieCAN113.01590.85.148.5
463BAER MoritzGER111.51490.32.647.3
478FOUBERT ValentinFRA110.51490.61.244.1
4825NAZAROV MikhailRUS109.51590.66.043.1
4940ERIKSEN Sander VossanNOR111.51590.50.540.7
501ROTH LucaGER108.51490.90.339.6
5111KOUDELKA RomanCZE107.01490.32.539.1
5210MANKOV IlyaRUS108.01490.40.438.8
5330TANDE Daniel AndreNOR108.51590.92.037.3
5424PETER DominikSUI106.01590.45.736.5
5516KOZISEK CestmirCZE103.51490.46.136.4
5615SOUKUP MatthewCAN104.01490.74.435.6
575WELLINGER AndreasGER104.01491.33.835.0
582MAERKL KilianGER105.01490.01.334.3
5919BRESADOLA GiovanniITA102.51489.95.133.6
6018POLASEK ViktorCZE101.51490.24.631.3
6113CONTAMINE MathisFRA100.01489.83.127.1
6217LARSON CaseyUSA94.01490.02.916.1

__________________________________________________________

  • Źródło: Własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here