Andrzej Wąsowicz: „Jak dopisze pogoda, to i dopiszą kibice”

0
930
FOTO: Alicja Kosman
FOTO: Alicja Kosman

Wisła po raz kolejny w najbliższych miesiącach będzie organizatorem kilku imprez skoków narciarskich. Wiceprezes Polskiego Związku Narciarskiego – Andrzej Wąsowicz zapewnia, że kibice mogą liczyć na tanie wejściówki podczas zawodów Letniej Grand Prix.

W dniach 22-23 lipca w Wiśle odbędą się zawody Letniej Grand Prix. Pod koniec września ponownie na skocznię im. Adama Małysza zawitają skoczkowie, tym razem podczas Pucharu Kontynentalnego, natomiast 14-15 września 2017roku odbędą się tam zawody Pucharu Świata.

Tydzień po zimowych zawodach w Wiśle Puchar Świata w skokach narciarskich będzie gościło Zakopane. Walter Hofer i inni członkowie podkreślają, że wreszcie widzą jedność w polskim narciarstwie. Dlatego jesteśmy z Zakopanem za pan brat. Nie ma żadnych konfliktów, jest zdrowa rywalizacja na obiektach” – powiedział Andrzej Wąsowicz.

Wiceprezes Polskiego Związku Narciarskiego zapewnia, że kibice będą mogli liczyć na niedrogie wejściówki na LGP. „ Jak dopisze pogoda, to i dopiszą kibice. Chcemy ich zgromadzić jak najwięcej, dlatego nie stawiamy trybun, będziemy oferować tanie bilety na stojąco, żeby atmosfera w lecie była równie przyjemna jak na innych zawodach” – dodał.

Harmonogram zawodów na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle:

22-23 lipca – Letnia Grand Prix

24-25 września – Puchar Kontynentalny

14-15 stycznia – Puchar Świata


  • Źródło: sportowefakty.wp.pl
  • FOTO: Alicja Kosman