Apoloniusz Tajner: „W Wiśle czekają nas szczególne wydarzenia”

0
828
Fot. Wiktoria Ostrowska
Fot. Wiktoria Ostrowska

Apoloniusz Tajner po pierwszej serii odniósł się do występu Petera Prevca, a także zbliżających się konkursów Pucharu Świata w Wiśle.

Apoloniusz Tajner ocenił występ Petera Prevca i reprezentantów Polski w pierwszej serii, a także odniósł się do zbliżających się zawodów Pucharu Świata w Wiśle.

„Jest to jedyny zawodnik, który od początku sezonu utrzymuje na takim poziomie swoją formę. Jest to rzadko spotykane i zdarzało się tylko najlepszym” – ocenił występ Petera Prevca w pierwszej serii Apoloniusz Tajner.

„W Wiśle czekają nas szczególne wydarzenia, Prevc najprawdopodobniej już z Kryształową Kulą przyjedzie do Polski, a my w jednym z konkursów będziemy mogli wystawić 13 zawodników. Jest to bardzo pozytywna informacja. Mamy tych zawodników, atmosfera na polskich skoczniach niesie naszych skoczków, powinni skakać lepiej niż forma, w której się aktualnie znajdują” – Tajner odniósł się do zbliżających się konkursów Pucharu Świata w Wiśle.

„Nikt się nie spodziewał, że nasi zawodnicy będą dzisiaj jakieś fajerwerki odpalać. Spodziewaliśmy się 3-4 Polaków w 30-stce.” – podsumował występ naszych reprezentantów w pierwszej serii Apoloniusz Tajner.


  • Źródło: TVP1
  • FOTO: Wiktoria Wnętkowska