Bilety na TCS w Niemczech już w sprzedaży!

0
825

Już (lub, dla niektórych, aż) za około 2 miesiące rozpocznie się rywalizacja w Pucharze Świata, na którą wszyscy kibice skoków narciarskich czekają z niecierpliwością. Pierwsze zmagania w sezonie 2015/2016 odbędą się w niemieckim Klingenthal. Około 5 tygodni później skoczkowie zmierzą się w organizowanym 64. raz w historii  Turnieju Czterech Skoczni. 

Turniej Czterech Skoczni odbywa się corocznie w Niemczech oraz Austrii. Gospodarzami 2 pierwszych konkursów będą nasi zachodni sąsiedzi. Bilety na tę część są już dostępne w sprzedaży! Rywalizacja w Oberstdorfie rozpocznie się kwalifikacjami 28. grudnia, a dzień później odbędzie się konkurs. Na ostatni dzień roku 2015 w Garmisch-Partenkirchen zaplanowano  kwalifikacje, a w Nowy Rok – drugi konkurs TCS. Na obecną chwilę dostępne są dwudniowe karnety, tzn. kwalifikacje + konkurs, a od 26. października będzie można zakupić bilety na 1 dzień.

2 część Turnieju Czterech Skoczni odbędzie się w Austrii: w Innsbrucku i Bischofshofen. Na zakup wejściówek na te zawody trzeba zaczekać do 1. października.

Więcej informacji na temat biletów oraz szczegółów ich zakupu znajdziecie Państwo pod linkiem: http://vierschanzentournee.com/de/tickets


  • Źródło: fis-ski.com