FIS Cup w Szczyrku: Zapowiedź niedzielnej rywalizacji

0
927

Po dzisiejszym, pełnym emocji konkursie na kibiców w Szczyrku czeka powtórka z rozrywki już w jutrzejszy ranek. Zmagania pań i panów rozpoczną się już o 9:00 rano serią próbną kobiet.

Dzisiejsze konkursy zaspokoiły chyba nawet najbardziej wybrednych kibiców. Wygrana młodziutkiej Kingi Rajdy, emocjonująca końcówka drugiej serii konkursu panów oraz trzecie miejsce Artura Kukuły sprawiły, że każdy wyszedł ze skoczni usatysfakcjonowany. Jutrzejsze konkursy zapowiadają się równie emocjonująco. Czy Rajda znowu odda najlepsze skoki? Czy do walki o najwyższe lokaty włączą się inne Polki? Czy trzecia dzisiaj Magdalena Pałasz powalczy o triumf? Pytań przy samym konkursie pań nasuwają się tysiące.

Nie inaczej jest w przypadku panów. Dzisiejsza postawa niektórych z naszych reprezentantów nie zachwyciła. Możemy liczyć, że jutro się poprawią i powalczą o jak najlepsze lokaty. Rywale jednak nie śpią i będą starali się skoczyć jak najlepiej. Możemy być pewni, że konkurs będzie bardzo emocjonujący. Dla tych, którzy nie będą w stanie obejrzeć go na żywo nie zabraknie materiałów na SKOKInews.com.


  • Źródło: Własne
  • FOTO: Barbara Kosma