Historia SKOKInews.com

Na pomysł założenia serwisu SKOKInews.com wpadł Paweł Skorb. Nie mógł on znaleźć odpowiednich dla siebie informacji związanych ze skokami narciarskimi, które są jednym z jego ulubionych sportów. Stwierdził w pewnym momencie, że takich osób jest dużo więcej. Zaczął realizować plan i tak w listopadzie 2012 roku w internecie pojawił się serwis SKOKInews.com. Miesiąc później do Pawła dołączył inny pasjonat tej dyscypliny sportu – Mikołaj Smoląg, który pomagał mu w prowadzeniu serwisu piastując funkcję redaktora wicenaczelnego.

Na początku sierpnia 2015 roku została zmieniona szata graficzna strony. Serwis SKOKInews.com otworzył się na zagranicznych czytelników wprowadzając pięć języków: angielski, niemiecki, włoski, norweski i rosyjski.

W 2015 roku zaszły zmiany na stanowiskach kierowniczych. Z powodu rezygnacji Pawła Skorba, nowym redaktorem naczelnym zostały Mikołaj Smoląg. Stanowisko redaktor wicenaczelnej objęła dotychczasowa dziennikarka i fotoreporterka serwisu Kinga Stanaszek, która do zespołu dołączyła w grudniu 2013 roku.