Już wkrótce Mistrzostwa TZN w skokach i kombinacji norweskiej!

0
890

Już w przyszłą środę w Zakopanem odbędą się Mistrzostwa Tatrzańskiego Związku Narciarskiego skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Areną zmagań skoczków będą obiekty o HS – 38, HS – 72 oraz HS – 94, a także trasa biegowa COS.

8.02.2017 roku na kompleksie Średniej Krokwi i trasie biegowej COS odbędą się Mistrzostwa Tatrzańskiego Związku Narciarskiego w skokach i kombinacji norweskiej. Skoczkowie i skoczkinie powalczą między sobą w sześciu kategoriach, mianowicie Junior A, B, C, D, E oraz kobiety open.

Delegatem technicznym zawodów będzie Kazimierz Długopolski, a jego asystentem – Wojciech Skupień. Funkcję kierownika zawodów sprawować będzie Edward Przybyła.

O godzinie 9:00 na skoczni HS – 38 odbędzie się seria próbna w kategorii Junior E i młodsi oraz młodziczki. Podczas jej trwania na obiektach HS – 72 i HS – 92 odbędą się treningi. O 10:30 na skoczni HS – 72 rozpocznie się konkurs w kategoriach Junior C i D oraz Kobiety open. Na godzinę 12:00 przewidziano start zmagań Juniorów A i B. Bezpośrednio po zakończeniu rywalizacji odbędzie się ceremonia rozdania nagród.


  • Źródło: pzn.pl
  • FOTO: Kinga Stanaszek