MŚJ w Kandersteg: Lista startowa konkursu panów!

0
775

Już dzisiaj o godzinie 19:15 rozpocznie się konkurs indywidualny panów na Mistrzostwach Świata Juniorów w szwajcarskim Kandersteg.

Na liście startowej znajduje się 67 skoczków z dziewiętnastu krajów, w tym czterech reprezentantów Polski: Bartosz Czyż (nr 6), Kacper Juroszek (nr 25), Paweł Wąsek (nr 50) i Tomasz Pilch (nr 54). Konkurs zostanie oczywiście poprzedzony serią próbną zaplanowaną na godzinę 18:00.

Lista startowa konkursu indywidualnego MŚJ w Kanderstegu (HS106):
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 URLAUB Andrew 2001
2 OSTERC Aljaz 1999
3 MARCZUKOW Aleksandr 2000
4 FOUBERT Valentin 2002
5 SPULBER Mihnea Alexandru 2000
6 CZYŻ Bartosz 1999
7 LISSO Justin 1999
8 NIKAIDO Ren 2001
9 KINDLIMANN Lars 2000
10 LIENHER Maximilian 1999
11 VETELAEINEN Jonne 2000
12 ZYRIANOW Siergiej 2000
13 VILLUMSTAD Fredrik 1999
14 HOLUB Benedikt 2000
15 GALIANI Mattia 2002
16 DEWJATKIN Nikita 1999
17 CECON Francesco 2001
18 PAPPEL Taavi 1999
19 SCHWANN Mika 1999
20 HEIKKINEN Kalle 1999
21 OEDEGAARD Jesper 1998
22 PAVLOVCIC Bor 1998
23 WEIGEL Cedrik 1998
24 SELCER Radek 2001
25 JUROSZEK Kacper 2001
26 CACINA Daniel Andrei 2001
27 GUNGEN Muhammed Munir 1998
28 PURTOW Michaił 2002
29 LACROIX Olan 2001
30 GIBSON Hunter 2001
31 BATBY Alessandro 2001
32 YAMAKAWA Taro 1998
33 MALTSEV Kevin 2000
34 MOLNAR Florian 2002
35 FARKAS Hunor 2001
36 DEAN Decker 2000
37 HOERL Jan 1998
38 BRESADOLA Giovanni 2001
39 KOTIK Kirił 1998
40 RAIMUND Philipp 2000
41 MARKENG Thomas Aasen 2000
42 CONTAMINE Mathis 2001
43 BEDIR Muhammed Ali 2000
44 ZEŁENCZUK Iwan 1999
45 MOGEL Zak 2001
46 LOEYTAEINEN Niko 1998
47 PETER Dominik 2001
48 ITO Masamitsu 1998
49 DOLEZEL Dusan 1998
50 WĄSEK Paweł 1999
51 ALAMOMMO Andreas 1998
52 MITROFAN Nicolae Sorin 1999
53 HAUSWIRTH Sandro 2000
54 PILCH Tomasz 2000
55 LARSON Casey 1998
56 LEITNER Clemens 1998
57 SIERGIEJEW Maksim 1999
58 PREVC Domen 1999
59 LEAROYD Jonathan 2000
60 SCHMID Constantin 1999
61 TKACZENKO Siergiej 1999
62 ZAMBELLI Gabriele 1999
63 LINDVIK Marius 1998
64 HOLIK Frantisek 1998
65 AIGRO Artti 1999
66 KURITA Riki 1998
67 WASKUL Andrij 1999

  • Źródło: fis-ski.com
  • Foto: PZN