Paweł Wąsek dla skokinews.com: „Jak najbardziej jechałem na Mistrzostwa Świata Juniorów z nastawieniem żeby skoczyć jak najlepiej”

0
813

Kilka dni temu zakończyły się Mistrzostwa Świata Juniorów w Park City. Bardzo dobry występ zanotował Paweł Wąsek, który specjalnie dla skokinews.com udzielił wypowiedzi związanej z MŚJ.

Zapytaliśmy Pawła Wąska o atmosferę panującą na Mistrzostwach Świata Juniorów, zadowolenie ze swojego występu, a także poziom organizacyjny i sportowy imprezy.

Skokinews.com: Jak podobała ci się atmosfera panująca na MŚJ?

Paweł Wąsek: „Atmosfera była bardzo fajna wszyscy chodzili bardzo zadowoleni, ogólnie super zawody, super impreza”

Skokinews.com: Czy jesteś usatysfakcjonowany z osiągniętych wyników?

Paweł Wąsek: „Jak najbardziej jechałem na Mistrzostwa Świata Juniorów z nastawieniem żeby skoczyć jak najlepiej i sprawdzić jak moje skoki wyglądają na tle najlepszych juniorów na świecie, a to ze udało mi się wskoczyć do najlepszej 10 jest miłym zaskoczeniem dla mnie, szkoda trochę konkursu drużynowego bo gdybym skoczył po 2 metry dalej mielibyśmy medal,  ale taki jest sport trzeba umieć tez przegrywać”

Skokinews.com: Jak ocenisz poziom organizacyjny konkursów, oraz poziom sportowy?

Paweł Wąsek: „Konkursy były bardzo fajnie zorganizowane tak jak i cała impreza. Nie ma się do czego doczepić, a żeby bić się o medale trzeba było naprawdę dobrze skakać, więc poziom sportowy był dość wysoki”


  • Źródło: Własne
  • Rozmawiał: Mikołaj Smoląg
  • fot. Alicja Kosman/PZN