Redakcja

Skład redakcji serwisu SKOKInews.com:


  • Kontakt z redakcją: redakcja@skokinews.com

  • Imię i nazwisko: Mikołaj Smoląg
  • Adres e-mail: m.smolag@skokinews.com
  • Funkcja: Redaktor Naczelny

  • Imię i nazwisko: Kinga Stanaszek
  • Adres e-mail: k.stanaszek@skokinews.com
  • Funkcja: Redaktor Wicenaczelny

  • Imię i nazwisko: Aleksandra Banasik
  • Adres e-mail: a.banasik@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Julia Biernacka
  • Adres e-mail: j.biernacka@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Anna Chlapek
  • Adres e-mail: a.chlapek@skokinews.com
  • Funkcja: Fotoreporterka / Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Paulina Feliksik
  • Adres e-mail: p.feliksik@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Magdalena Grech
  • Adres e-mail: m.grech@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Weronika Grzelka
  • Adres e-mail: w.grzelka@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Anita Hartwich
  • Adres e-mail: a.hartwich@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Izabela Kaba
  • Adres e-mail: i.kaba@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Zuzanna Karwacka
  • Adres e-mail: z.karwacka@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Kinga Krawczyk
  • Adres e-mail: k.krawczyk@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Małgorzata Ligara
  • Adres e-mail: m.ligara@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Dominika Majdanik
  • Adres e-mail: d.majdanik@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Martyna Malich
  • Adres e-mail: marynamalich@skokinews.com
  • Funkcja: Fotoreporterka

  • Imię i nazwisko: Mateusz Marciniak
  • Adres e-mail: m.marciniak@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarz

  • Imię i nazwisko: David Michalski
  • Adres e-mail: d.michalski@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarz

  • Imię i nazwisko: Kinga Pędzińska
  • Adres e-mail: k.pedzinska@skokinewscom
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Katarzyna Satała
  • Adres e-mail: k.satala@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Paweł Stańczyk
  • Adres e-mail: p.stanczyk@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarz

  • Imię i nazwisko: Zuzanna Świątek
  • Adres e-mail: z.świątek@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Krzysztof Wichowski
  • Adres e-mail: k.wichowski@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarz

  • Imię i nazwisko: Aleksandra Wróblewska
  • Adres e-mail: a.wroblewska@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka

  • Imię i nazwisko: Milena Zielińska
  • Adres e-mail: m.zielinska@skokinews.com
  • Funkcja: Dziennikarka