Thomas Hofer dla SKOKInews.com: „Teraz moje skoki nie są takie, jakich oczekuję”

0
867
fot. Kinga Stanaszek
fot. Kinga Stanaszek

Dzisiaj na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince został rozegrany drugi z zaplanowanych tutaj konkursów z cyklu Letniego Pucharu Kontynentalnego w sezonie 2016/2017. W zmaganiach brał udział m.in. reprezentant Austrii – Thomas Hofer, który zajął 24. miejsce. Specjalnie dla serwisu SKOKInews.com ocenił m.in. swoje skoki oraz atmosferę panującą na obiekcie.

Thomas Hofer w specjalnej wypowiedzi dla portalu SKOKInews.com ocenił skoki oddane podczas niedzielnego konkursu.

„Dzisiaj moje skoki były całkiem dobre. Myślę, że pierwsza oddana przeze mnie próba była lepsza od drugiej, ale lądowanie nie wyszło mi i przez to straciłem kilka miejsc. Ogólnie jestem zadowolony” – stwierdził.

Austriak był również zadowolony z warunków panujących na skoczni. Uważa, że mimo tego, iż było trochę wietrznie można było bez problemu rozegrać zawody. W pozytywny sposób wypowiedział się również o atmosferze na obiekcie im. Adama Małysza.

„Atmosfera jest naprawdę bardzo dobra, najlepsza w letnim sezonie. Przyszło dużo ludzi i to fajne uczucie skakać tutaj” – powiedział.

Na zakończenie reprezentant klubu SV Innsbruck – Bergisel – Tirol opowiedział o swoich celach na najbliższa przyszłość.

„Po pierwsze muszę znowu dobrze skakać, ponieważ teraz to nie jest to, czego oczekuję. Staram się teraz wrócić do formy” – zakończył.


  • Źródło: Własne
  • FOTO: fis-ski.com
  • Korespondencja z Wisły: Kinga Stanaszek