Upadek Kranjca podczas treningu w Innsbrucku! Potrzebna była operacja!

0
900

Przygotowania do sezonu zimowego nie rozpoczęły się pozytywnie dla reprezentanta Słowenii – Roberta Kranjca. 34-latek upadł podczas treningu słoweńskiej kadry na skoczni w austriackim Innsbrucku i został od razu przewieziony do swojego kraju, aby rozpocząć leczenie urazu, który został wywołany przez ten upadek.

Kranjec nie zdołał opanować nart tuż po wyjściu z progu i to było powodem jego upadku. Słoweniec w Jesenice przeszedł już operację i obecnie znajduje się w szpitalu na obserwacji, ale lekarze przewidują, że za kilka dni będą mogli już wypisać członka kadry Gorana Janusa.

Nie wiadomo ile potrwa rehabilitacja Roberta Kranjca. Szkoleniowiec słoweńskiej kadry wierzy jednak w jego szybki powrót do rywalizacji z najlepszymi skoczkami świata. Dobrej myśli jest również rzecznik Słoweńskiego Związku Narciarskiego – Tomi Trbovc, który przekazał informację, iż skoczek znajduje się w dobrej dyspozycji psychicznej i fizycznej.

Miejmy nadzieję, że Robert Kranjec szybko powróci do optymalnego zdrowia i będzie mógł wznowić treningi. O dalszych losach słoweńskiego zawodnika będziemy informowali w serwisie SKOKInews.com.


  • Źródło: Onet.pl
  • FOTO: Wiktoria Wnętkowska