Trener reprezentacji Słowenii Gorazd Bertoncelj podał dzisiaj skład na konkursy LGP w Wiśle, które odbędą się w dniach 22-23 sierpnia.
Skład reprezentacji Słowenii na konkursy LGP w Wiśle
W składzie reprezentacji Słowenii na konkursy w Wiśle znaleźli się: Peter Prevc, Timi Zajc, Ziga Jelar, Anze Lanisek, a także dwaj debiutanci Lovro Kos, Jan Bombek. Słoweńcy poinformowali także, że do składu wrócił Jernej Damjan.
Harmonogram konkursów LGP w Wiśle
W Wiśle odbędą się dwa konkursy indywidualne w dniach 22 i 23 sierpnia. Rywalizacja zarówno w sobotę, jak i w niedzielę rozpocznie się o godzinie 17:30. Dzisiaj Polski Związek Narciarski podał informację, że do rywalizacji zgłosiło się 46 zawodników z 11 krajów. Ponadto drugiego dnia na liście startowej będzie znajdować się zaledwie 40 skoczków, gdyż nie będzie mogła wystąpić polska grupa krajowa. W piątek zostaną zatem rozegrane trzy serie treningowe, a w niedziele konkurs będzie poprzedzać seria próbna.
______________________________________________
- Źródło: Własne
- Foto: David Michalski