Robert Kranjec: „Pracuję z myślą o PyeongChang, gdzie chcę zgarnąć złoty medal”

0
287
Robert Kranjec
Fot. Wiktoria Wnętkowska

Roberta Kranjca nie oglądaliśmy w obecnym sezonie Pucharu Świata. Słoweniec leczył kontuzję i powrócił już do pierwszych treningów, w Planicy występy swoich kolegów będzie oglądał jako kibic.

Robert Kranjec mimo 35 lat nie zamierza zakończyć karierę, Słoweniec po rocznej przerwie rozpoczął przygotowania do kolejnego sezonu Pucharu Świata

„Mam za sobą trzy tygodnie treningów w pełnym obciążeniu, podobnych do tych sprzed kontuzji. W porównaniu do innych skoczków, moje przygotowania rozpoczęły się wcześniej. Na skocznię powrócę na początku maja, najprawdopodobniej na mniejszym obiekcie w Planicy”

Doświadczony słoweński skoczek narciarski jest bardzo pozytywnie nastawiony po przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich. Celem Roberta Kranjca jest złoty medal w PyeongChang

„Nie liczy się nic więcej, pracuję z myślą o PyeongChang, gdzie chcę zgarnąć złoty medal”

Robert Kranjec podsumował również rekord świata długości skoku Stefana Krefta.

„To było niesamowite. Panowały tam bardzo dobre warunki, świetnie się to oglądałoSkocznia w Planicy w rzeczywistości jest większa, jednak nie można polecieć tam tak daleko, jeśli nie ma się dobrych warunków. Wtedy nic nie można na to poradzić”


  • Źródło: siol.net
  • Fot. Wiktoria Wnętkowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here