PŚ w Niżnym Tagile: Lista startowa kwalifikacji!

0
672

Na godzinę 15:00 zaplanowano kwalifikacje do jutrzejszego konkursu w Niżnym Tagile.  Dwie godziny wcześniej rozpocznie się oficjalny trening.

Na liście startowej znajduje się 70 skoczków z 17 krajów, w tym 6 Polaków. Biało-czerwonych reprezentować będą: Jakub Wolny,, Maciej Kot, Stefan Hula, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Kamil Stoch.



Lista startowa kwalifikacji PŚ w Niżnym Tagile (HS 134); 01.12.2017
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 SZYSZKIN Wadim RUS 1995
2 HAZETDINOW Ilmir RUS 1991
3 BAŻENOW Aleksandr RUS 1995
4 WASILJEW Dmitrij RUS 1979
5 ROMASZOW Aleksiej RUS 1992
6 ŻAPAROW Marat KAZ 1985
7 ALAMOMMO Andreas FIN 1998
8 BICKNER Kevin USA 1996
9 SAKUYAMA Kento JPN 1990
10 TROFIMOW Roman Siergiejewicz RUS 1989
11 SATO Yukiya JPN 1995
12 NOUSIAINEN Eetu FIN 1997
13 INSAM Alex ITA 1997
14 MUMINOW Sabirżan KAZ 1994
15 ITO Masamitsu JPN 1998
16 HARADA Yumu JPN 1990
17 ZOGRAFSKI Władimir BUL 1993
18 GLASDER Michael USA 1989
19 CHOI Seou KOR 1982
20 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 1991
21 VANCURA Tomas CZE 1996
22 LANISEK Anze SLO 1996
23 NAKAMURA Naoki JPN 1996
24 DESCOMBES SEVOIE Vincent FRA 1984
25 POLASEK Viktor CZE 1997
26 SCHULER Andreas SUI 1995
27 COLLOREDO Sebastian ITA 1987
28 SCHIFFNER Markus AUT 1992
29 HLAVA Lukas CZE 1984
30 KRANJEC Robert SLO 1981
31 PEIER Killian SUI 1995
32 STURSA Vojtech CZE 1995
33 ZAJC Timi SLO 2000
34 KLIMOW Jewgienij RUS 1994
35 NAZAROW Michaił RUS 1994
36 RHOADS William USA 1995
37 BRESADOLA Davide ITA 1988
38 DESCHWANDEN Gregor SUI 1991
39 WOLNY Jakub POL 1995
40 FANNEMEL Anders NOR 1991
41 POPPINGER Manuel AUT 1989
42 HAYBOECK Michael AUT 1991
43 KORNIŁOW Denis RUS 1986
44 AALTO Antti FIN 1995
45 SIEGEL David GER 1996
46 BARTOL Tilen SLO 1997
47 AMMANN Simon SUI 1981
48 AIGNER Clemens AUT 1993
49 SEMENIC Anze SLO 1993
50 GRANERUD Halvor Egner NOR 1996
51 STJERNEN Andreas NOR 1988
52 PREVC Peter SLO 1992
53 GEIGER Karl GER 1993
54 KOT Maciej POL 1991
55 FETTNER Manuel AUT 1985
56 PASCHKE Pius GER 1990
57 HUBER Daniel AUT 1993
58 HULA Stefan POL 1986
59 LEYHE Stephan GER 1992
60 JOHANSSON Robert NOR 1990
61 KUBACKI Dawid POL 1990
62 ŻYŁA Piotr POL 1987
63 EISENBICHLER Markus GER 1991
64 KRAFT Stefan AUT 1993
65 WELLINGER Andreas GER 1995
66 FREITAG Richard GER 1991
67 STOCH Kamil POL 1987
68 FORFANG Johann Andre NOR 1995
69 TANDE Daniel Andre NOR 1994
70 DAMJAN Jernej SLO 1983

  • Źródło: Własne
  • fot. skisprungenschanzen.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here