Ostateczna klasyfikacja generalna turnieju Raw Air 2018!

0
210

Kamil Stoch ostatecznie wygrał drugą edycję turnieju Raw Air. Polak w ostatnim konkursie uplasował się na szóstym miejscu i utrzymał przewagę nad Robertem Johanssonem.

Robert Johansson wygrywając dzisiejszy konkurs nadrobił do Kamila Stocha 18,7 punktu, ale ostatecznie przegrał z Polakiem (6 miejsce w Vikersund) o 37 punktów. Trzecie miejsce utrzymał Andreas Stjernen, który dzisiaj przegrał tylko z Robertem Johanssonem.

Czwarte miejsce utrzymał Stefan Kraft. Z szóstego miejsca w klasyfikacji generalnej na piąte awansował Daniel Andre Tande (3 miejsce w Vikersund). Z kolei jego rodak Johann Andre Forfang (9 miejsce w Vikersund) spadł z piątej lokaty na szóstą.

Na pozycjach 7 – 8 nie zaszły zmiany, swoje lokaty utrzymali kolejno Richard Freitag i Dawid Kubacki. Markus Eisenbichler zajął dzisiaj siódme miejsce i przesunął się w klasyfikacji generalnej Raw Air z dwunastego miejsca na dziewiąte, z dziesiątą lokatę w generalce utrzymał Peter Prevc.

Klasyfikacja generalna Turnieju RAW AIR w sezonie 2017/2018:
Lp. Zawodnik Kraj Pkt. Strata Występów
1 STOCH Kamil Polska 2590.6 0 10
2 JOHANSSON Robert Norwegia 2553.6 -37 10
3 STJERNEN Andreas Norwegia 2508.3 -82.3 10
4 KRAFT Stefan Austria 2480.9 -109.7 10
5 TANDE Daniel Andre Norwegia 2408.3 -182.3 10
6 FORFANG Johann Andre Norwegia 2392.8 -197.8 10
7 FREITAG Richard Niemcy 2333.1 -257.5 10
8 KUBACKI Dawid Polska 2286.4 -304.2 10
9 EISENBICHLER Markus Niemcy 2194.6 -396 10
10 PREVC Peter Słowenia 2165.9 -424.7 10
11 KOBAYASHI Ryoyu Japonia 2140.1 -450.5 10
12 AMMANN Simon Szwajcaria 2123 -467.6 10
13 HULA Stefan Polska 2069.8 -520.8 10
14 BARTOL Tilen Słowenia 2048.9 -541.7 10
15 DAMJAN Jernej Słowenia 2043 -547.6 10
16 KOBAYASHI Junshiro Japonia 2025.7 -564.9 10
17 HAYBOECK Michael Austria 1991.8 -598.8 10
18 ŻYŁA Piotr Polska 1944.7 -645.9 9
19 WELLINGER Andreas Niemcy 1929.2 -661.4 10
20 GEIGER Karl Niemcy 1923 -667.6 10
21 SATO Yukiya Japonia 1774.9 -815.7 9
22 GRANERUD Halvor Egner Norwegia 1659.6 -931 8
23 KORNIŁOW Denis Rosja 1642 -948.6 9
24 KASAI Noriaki Japonia 1631.8 -958.8 9
25 LEYHE Stephan Niemcy 1610.6 -980 8
26 DEZMAN Nejc Słowenia 1489.1 -1101.5 9
27 WOLNY Jakub Polska 1485.7 -1104.9 8
28 ASCHENWALD Philipp Austria 1400.4 -1190.2 9
29 SCHLIERENZAUER Gregor Austria 1348.7 -1241.9 8
30 LINDVIK Marius Norwegia 1319.8 -1270.8 8
31 FANNEMEL Anders Norwegia 1279.2 -1311.4 8
32 KOT Maciej Polska 1255.9 -1334.7 8
33 BICKNER Kevin USA 1235.8 -1354.8 8
34 KLIMOW Jewgienij Rosja 1211.3 -1379.3 9
35 INSAM Alex Włochy 1193.1 -1397.5 9
36 SCHULER Andreas Szwajcaria 1167.7 -1422.9 9
37 WANK Andreas Niemcy 1163.2 -1427.4 7
38 DESCHWANDEN Gregor Szwajcaria 1114.5 -1476.1 9
39 ZOGRAFSKI Władimir Bułgaria 1100.5 -1490.1 8
40 AIGNER Clemens Austria 1097.2 -1493.4 8
41 BOYD-CLOWES Mackenzie Kanada 895.7 -1694.9 6
42 NAZAROW Michaił Rosja 886.4 -1704.2 8
43 TAKEUCHI Taku Japonia 848.9 -1741.7 7
44 PREVC Domen Słowenia 848.4 -1742.2 3
45 LANISEK Anze Słowenia 791.8 -1798.8 7
46 LEAROYD Jonathan Francja 760 -1830.6 6
47 ZAJC Timi Słowenia 749.3 -1841.3 6
48 HUBER Daniel Austria 743.8 -1846.8 5
49 COLLOREDO Sebastian Włochy 739.7 -1850.9 8
50 FETTNER Manuel Austria 716.8 -1873.8 3
51 ROMASZOW Aleksiej Rosja 625.9 -1964.7 6
52 SEMENIC Anze Słowenia 563.4 -2027.2 6
53 AALTO Antti Finlandia 533.3 -2057.3 5
54 KOZISEK Cestmir Czechy 523.9 -2066.7 5
55 KOUDELKA Roman Czechy 494.4 -2096.2 5
56 SIEGEL David Niemcy 485.1 -2105.5 5
57 RINGEN Sondre Norwegia 443.5 -2147.1 3
58 BRESADOLA Davide Włochy 422 -2168.6 6
59 HILDE Tom Norwegia 421.9 -2168.7 4
60 PEDERSEN Robin Norwegia 417.9 -2172.7 4
61 PEIER Killian Szwajcaria 394.2 -2196.4 3
62 DELLASEGA Roberto Włochy 385.4 -2205.2 6
63 GLASDER Michael USA 359.8 -2230.8 4
64 HAUSWIRTH Sandro Szwajcaria 356 -2234.6 4
65 NOMME Martti Estonia 335.3 -2255.3 4
66 BJOERENG Joacim Oedegaard Norwegia 300.6 -2290 3
67 MUMINOW Sabirżan Kazachstan 289 -2301.6 4
68 ŻAPAROW Marat Kazachstan 271.9 -2318.7 5
69 ROCH DUPLAND Thomas Francja 263.1 -2327.5 3
70 KOROLEW Aleksiej Kazachstan 258 -2332.6 5
71 SCHMID Constantin Niemcy 227.3 -2363.3 2
72 BUSKUM Andreas Granerud Norwegia 193.2 -2397.4 2
73 AUNE Joakim Norwegia 188.6 -2402 2
74 IPCIOGLU Fatih Arda Turcja 173.3 -2417.3 3
75 SOKOLENKO Konstantin Kazachstan 152.1 -2438.5 4
76 DEMIR Ayberk Turcja 130.9 -2459.7 3
77 ALAMOMMO Andreas Finlandia 88.6 -2502 1

  • Źródło: Własne
  • Foto: PZN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here