Puchar Beskidów w Wiśle: Lista startowa!

0
185

Już dzisiaj w Wiśle zostanie rozegrany kolejny konkurs zaliczany do Letniego Pucharu Kontynentalnego, a także Pucharu Beskidów!

Konkurs zaplanowany na godzinę 19:00 zostanie oczywiście poprzedzony serią próbną (17:30), a także oficjalnym treningiem (16:00). Na liście startowej znajduje się 59 skoczków, w tym sześciu Polaków. W porównaniu z wczorajszym konkursem w składzie biało-czerwonych nastąpiła jedna zmiana – Kacpra Juroszka zastąpi Bartosz Czyż. Ponadto reprezentować nas będą: Andrzej Stękała, Paweł Wąsek, Aleksander Zniszczoł, Tomasz Pilch i Przemysław Kantyka.

Lista startowa konkursu zaliczanego do Pucharu Beskidów w Wiśle (HS134):
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 VODUSEK Lovro SLO 2000
2 MARUSIAK Yevhen UKR 2000
3 FARKAS Hunor ROU 2001
4 CONTAMINE Mathis FRA 2001
5 VASKUL Andrii UKR 1999
6 OEDEGAARD Jesper NOR 1998
7 HOFER Thomas AUT 1996
8 BAZHENOV Aleksandr RUS 1995
9 KAVILO Henri FIN 1999
10 KYTOSAHO Niko FIN 1999
11 KOROLEV Alexey KAZ 1987
12 CZYZ Bartosz POL 1999
13 SOKOLENKO Konstantin KAZ 1987
14 MAERKL Kilian GER 2000
15 STURSA Vojtech CZE 1995
16 HAUER Joachim NOR 1991
17 PETER Dominik SUI 2001
18 BOYARINTSEV Vladislav RUS 1994
19 MYHREN Mats Bjerke NOR 1997
20 BRESADOLA Giovanni ITA 2001
21 HAHN Julian GER 1997
22 ZHAPAROV Marat KAZ 1985
23 ZAMBELLI Gabriele ITA 1999
24 FELDOREAN Andrei ROU 2000
25 LAUCHLAN Nigel KAN 1996
26 CECON Federico ITA 1994
27 WESTERHEIM Oscar P NOR 1996
28 WEIGEL Cedrik GER 1998
29 GOLLER Max GER 2000
30 HVALA Jaka SLO 1993
31 MAKSIMOCHKIN Mikhail RUS 1993
32 STEKALA Andrzej POL 1995
33 LEAROYD Jonathan FRA 2000
34 SEIDL Fabian GER 1997
35 NOUSIAINEN Eetu FIN 1997
36 STEINER Maximilian AUT 1996
37 BRASME Paul FRA 1997
38 SOEBERG Sigurd Nymoen NOR 1994
39 PRISLIC Ernest SLO 1993
40 HAUSWIRTH Sandro SUI 2000
41 ALTENBURGER Florian AUT 1993
42 POLASEK Viktor CZE 1997
43 BOMBEK Jan SLO 2001
44 RAIMUND Philipp GER 2000
45 LACKNER Thomas AUT 1993
46 ROTH Luca GER 2000
47 WASEK Pawel POL 1999
48 BUSKUM Andreas Granerud NOR 1996
49 MOGEL Zak SLO 2001
50 SCHIFFNER Markus AUT 1992
51 JUSTIN Rok SLO 1993
52 NOMME Martti EST 1993
53 HLAVA Lukas CZE 1984
54 ZNISZCZOL Aleksander POL 1994
55 SCHULER Andreas SUI 1995
56 HAZETDINOV Ilmir RUS 1991
57 PILCH Tomasz POL 2000
58 KANTYKA Przemyslaw POL 1996
59 ASCHENWALD Philipp AUT 1995

  • Źródło: Własne
  • Foto: PZN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here