Puchar Kontynentalny w Lillehammer: Lista startowa niedzielnego konkursu

0
235
Klemens Murańka
fot. Anna Chlapek

Dziś w Lillehammer (HS140) odbędzie się drugi konkurs Pucharu Kontynentalnego 2018/2019. Na liście startowej zawodów znajduje się 69 zawodników z 17 państw, w tym pięciu Polaków.

Wczoraj zawodnicy zainaugurowali nowy sezon Pucharu kontynentalnego. W konkursie zwyciężył Marius Lindik z Norwegii, drugie miejsce zajął Felix Hoffmann z Niemiec, a trzecie Norweg Robin Pedersen, który po świetnym drugim skoku awansował z 7. pozycji.

We wczorajszych zawodach punkty zdobyło trzech Polaków: szósty był Aleksander Zniszczoł, szesnasty Klemens Murańka, a dwudziesty drugi Paweł Wąsek. Do drugiej serii nie zakwalifikowali się: trzydziesty szósty Andrzej Stękała i pięćdziesiąty dziewiąty Tomasz Pilch.

Dziś również zobaczymy tę piątkę: Andrzej Stękała będzie skakał z numerem 16., Tomasz Pilch z plastronem nr 27, Paweł Wąsek wystąpi jako 48, Klemens Murańka jako 54., a Aleksander Zniszczoł jako 64.

Dzisiejsze zawody zaplanowano na godzinę 11:00, natomiast o 10:00 ma rozpocząć się seria próbna.

Lista startowa Pucharu Kontynentalnego w Lillehammer (HS140):
Nr Zawodnik Kraj Rocznik
1 SOLBERG Christian Roeste NOR 1999
2 WESTERHEIM Oscar P NOR 1996
3 AUNE Joakim NOR 1993
4 SOEBERG Sigurd Nymoen NOR 1994
5 HAUER Joachim NOR 1991
6 SERGEEV Maksim RUS 1999
7 LEAROYD Jonathan FRA 2000
8 HAAGEN David AUT 2002
9 HAUSWIRTH Sandro SUI 2000
10 STURSA Vojtech CZE 1995
11 CHOI Seou KOR 1982
12 PETER Dominik SUI 2001
13 MALTSEV Kevin EST 2000
14 BRESADOLA Davide ITA 1988
15 KRANJEC Robert SLO 1981
16 STĘKAŁA Andrzej POL 1995
17 SCHUBERT Johannes GER 1997
18 HEIKKINEN Kalle FIN 1999
19 BICKNER Kevin USA 1996
20 IWASA Yuken JAP 1999
21 ALTENBURGER Florian AUT 1993
22 NAZAROV Mikhail RUS 1994
23 COLLOREDO Sebastian ITA 1987
24 BRASME Paul FRA 1997
25 BRESADOLA Giovanni ITA 2001
26 KALINICHENKO Vitaliy UKR 1993
27 PILCH Tomasz POL 2000
28 BATBY Alessandro FRA 2001
29 MAKSIMOCHKIN Mikhail RUS 1993
30 TAKEUCHI Taku JAP 1987
31 HOERL Jan AUT 1998
32 VANSKA Elias FIN 1996
33 MARUSIAK Yevhen UKR 2000
34 CHOI Heung Chul KOR 1981
35 VASKUL Andrii UKR 1999
36 TEPES Jurij SLO 1989
37 EGLOFF Luca SUI 1995
38 NOMME Martti EST 1993
39 TOCHIMOTO Shohei JAP 1989
40 ITO Kenshiro JAP 1990
41 SAKALA Filip CZE 1996
42 AIGRO Artti EST 1999
43 MARKENG Thomas Aasen NOR 2000
44 HAARE Anders NOR 1999
45 KOZISEK Cestmir CZE 1991
46 BJOERENG Joacim Oedegaard NOR 1995
47 BUSKUM Andreas Granerud NOR 1996
48 WĄSEK Paweł POL 1999
49 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 1991
50 JELAR Ziga SLO 1997
51 KOFLER Andreas AUT 1984
52 HVALA Jaka SLO 1993
53 NOUSIAINEN Eetu FIN 1997
54 MURAŃKA Klemens POL 1994
55 DEZMAN Nejc SLO 1992
56 PASCHKE Pius GER 1990
57 WANK Andreas GER 1988
58 SCHIFFNER Markus AUT 1992
59 WOHLGENANNT Ulrich AUT 1994
60 JUSTIN Rok SLO 1993
61 RINGEN Sondre NOR 1996
62 BAER Moritz GER 1997
63 LISSO Justin GER 1999
64 ZNISZCZOŁ Aleksander POL 1994
65 HOFER Thomas AUT 1996
66 SCHMID Constantin GER 1999
67 PEDERSEN Robin NOR 1996
68 HOFFMANN Felix GER 1997
69 LINDVIK Marius NOR 1998

 


Źródło: własne

Foto: Anna Chlapek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here