PŚ w Titisee-Neustadt: Halvor Egner Granerud najlepszy w prologu!

0
222
FOTO: Martyna Malich

Halvor Egner Granerud wygrał dzisiejszy prolog przed konkursem w Titisee-Neustadt. Czterech reprezentantów Polski uplasowało się w pierwszej dziesiątce.

Halvor Egner Granerud oddał skok na odległość 140 metrów, co pozwoliło mu odnieść zwycięstwo w prologu. Drugie miejsce zajął Dawid Kubacki (139 m), a trzecie Marius Lindvik.

Na kolejnych pozycjach w pierwszej dziesiątce sklasyfikowani zostali: Daniel Huber (142,5 m), Robert Johansson (136,5 m), Andrzej Stękała (137,5 m), Kamil Stoch (133 m), Pius Paschke (136 m), Jakub Wolny (135 m), Stefan Kraft (130 m).

Wyniki prologu:

lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hstylkomp.nota
150GRANERUD Halvor EgnerNOR140.0991.157.08.4156.2
247KUBACKI DawidPOL139.0991.557.04.4150.4
341LINDVIK MariusNOR141.0991.157.0-0.5149.1
440HUBER DanielAUT142.51091.354.5-0.8145.2
543JOHANSSON RobertNOR136.5991.256.03.8144.3
637STEKALA AndrzejPOL137.51091.555.03.3140.8
748STOCH KamilPOL133.0990.457.04.7139.9
839PASCHKE PiusGER136.01091.156.51.3137.6
99WOLNY JakubPOL135.01091.054.04.6136.6
1030KRAFT StefanAUT130.01091.555.011.5135.5
1145GEIGER KarlGER131.0991.754.06.0134.6
1228TANDE Daniel AndreNOR131.51091.254.56.9133.1
1336FORFANG Johann AndreNOR132.51091.155.53.7132.7
1449EISENBICHLER MarkusGER129.0991.254.07.4132.4
1438KOBAYASHI RyoyuJAP133.01091.354.53.5132.4
1618AALTO AnttiFIN130.01091.453.58.5131.0
1744LANISEK AnzeSLO130.0990.854.03.7130.5
1729ASCHENWALD PhilippAUT129.51091.753.58.9130.5
1946ZYLA PiotrPOL129.5990.852.55.6130.0
2034PREVC PeterSLO130.01091.355.54.4128.9
2135HAMANN MartinGER130.01091.254.04.8127.8
2233HAYBOECK MichaelAUT128.51091.753.57.7127.5
2342SATO YukiyaJAP131.5990.652.5-1.3126.7
2313NAKAMURA NaokiJAP129.51091.153.55.1126.7
2522LACKNER ThomasAUT128.51091.353.56.1125.9
2623ZNISZCZOL AleksanderPOL127.51091.154.06.8125.3
2727BOYD-CLOWES MackenzieCAN125.51091.754.09.9124.8
2817WASEK PawelPOL125.51091.654.09.5124.4
285ZOGRAFSKI VladimirBUL128.01090.754.05.0124.4
3016NAZAROV MikhailRUS127.01091.048.09.7121.3
3124KOBAYASHI JunshiroJAP124.51090.753.56.9119.5
3226SCHMID ConstantinGER122.51091.753.010.1118.6
3312AIGRO ArttiEST126.01090.952.53.9118.2
3411KYTOSAHO NikoFIN125.01091.351.05.2116.2
3532SATO KeiichiJAP123.01091.051.08.6116.0
3525JELAR ZigaSLO122.01091.052.58.9116.0
3715PREVC CeneSLO121.01091.352.010.2115.0
3831DESCHWANDEN GregorSUI125.01091.552.52.2114.7
3914PREVC DomenSLO121.01091.352.55.6110.9
4021FREUND SeverinGER121.51091.252.04.6110.3
416POLASEK ViktorCZE121.51090.852.53.9110.1
4220KLIMOV EvgeniyRUS119.51090.852.55.9108.5
4319SCHIFFNER MarkusAUT118.51091.850.57.8106.6
447BRESADOLA GiovanniITA119.01090.852.04.7105.9
451FOUBERT ValentinFRA116.01091.451.56.7102.0
4610BARTOL TilenSLO116.51091.051.05.6101.3
478STEINER MaximilianAUT117.01090.951.03.199.7
482INSAM AlexITA111.51090.950.55.691.8
494KOZISEK CestmirCZE114.01091.247.04.291.4
503CONTAMINE MathisFRA107.51090.448.06.082.5

__________________________________________________________

  • Źródło: Własne
  • FOTO: Martyna Malich

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here