Niemcy ogłosili skład, jaki poślą do boju w Azjatyckich konkursach. Ciekawą rzeczą będzie to, że nie wykorzystają oni przysługującej im maksymalnej kwoty startowej.
Zarówno w Sapporo, jak w i PyeonChang wystartuje sześciu Niemców. W Korei nastąpi jednak wymiana. Za Markusa Eisenbichlera do składu dołączy Stephan Leyhe.
W Japonii oraz Korei zaprezentuje się ten sam skład, który „latał” na mamucie w Oberstdorfie, czyli Andreas Wellinger (7. miejsce w PŚ), Markus Eisenbichler (9. miejsce, wystartuje tylko w Sapporo), Richard Freitag (11. miejsce), Karl Geiger (20. miejsce), Stephan Leyhe (21. miejsce, wystartuje tylko w PyeongChang), Andreas Wank (39. miejsce) oraz Pius Paschke, który w tym sezonie nie zdobył jeszcze punktów Pucharu Świata.
- Źródło: Własne
- FOTO: fis-ski.com