Puchar Świata w Lillehammer: Stefan Kraft najlepszy w serii próbnej!

0
301
Stefan Kraft
Fot: Kinga Stanaszek

Stefan Kraft wygrał serię próbną przed dzisiejszym konkursem Pucharu Świata w Lillehammer. Austriak oddał skok na odległość 101,5 metra.

Drugie miejsce w serii próbnej zajął Andreas Wellinger (100,5 m), a trzecie Daniel Tschofenig (97,5 m). Najlepiej z Polaków zaprezentował się Dawid Kubacki (96,5 m), który uplasował się na 17 lokacie.

Wyniki serii próbnej:

LpNrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hkomp.NOTA
150KRAFT StefanAUT101.5482.02.897.0
248WELLINGER AndreasGER100.5482.81.994.1
345TSCHOFENIG DanielAUT97.5481.93.789.9
440RAIMUND PhilippGER96.5482.24.288.4
546LEYHE StephanGER96.0482.33.486.6
549PASCHKE PiusGER96.5482.02.486.6
737LANISEK AnzeSLO96.5482.01.485.6
744ZAJC TimiSLO95.5481.83.485.6
941HAYBOECK MichaelAUT95.0482.14.385.5
1025FETTNER ManuelAUT101.5683.11.484.4
1147HOERL JanAUT94.5481.82.983.1
1239GEIGER KarlGER94.0482.23.282.4
1243PREVC PeterSLO94.0482.03.282.4
1430ZOGRAFSKI VladimirBUL97.0582.02.381.9
1529SUNDAL Kristoffer EriksenNOR97.0582.32.081.6
1632TANDE Daniel AndreNOR96.0582.83.080.6
1733KUBACKI DawidPOL96.5582.51.480.0
1838GRANERUD Halvor EgnerNOR93.0481.72.379.5
1923FORFANG Johann AndreNOR97.5682.93.878.8
2018BRESADOLA GiovanniITA94.0683.19.577.5
2027LINDVIK MariusNOR95.0582.61.977.5
2215VILLUMSTAD FredrikNOR93.5683.210.377.3
2317WASEK PawelPOL93.0683.210.876.8
2426AIGRO ArttiEST94.0582.01.675.2
2535DESCHWANDEN GregorSUI92.5481.9-1.175.1
2613HUBER DanielAUT93.0683.38.574.5
2736HAMANN MartinGER90.5481.91.273.4
284CECON FrancescoITA93.0683.06.472.4
2922NIKAIDO RenJPN94.0682.84.372.3
302KOBAYASHI JunshiroJPN93.5682.65.072.0
3116IPCIOGLU Fatih ArdaTUR90.5683.110.871.8
3131KYTOSAHO NikoFIN91.5582.53.271.8
3328ZYLA PiotrPOL92.0582.41.971.5
3434AALTO AnttiFIN93.0582.8-0.571.1
357PEIER KillianSUI92.5683.35.070.0
3511STOCH KamilPOL91.0682.68.070.0
3720INSAM AlexITA92.0683.23.867.8
389KOUDELKA RomanCZE90.5682.86.267.2
396NAITO TomofumiJPN91.0683.05.067.0
4014ZNISZCZOL AleksanderPOL88.0683.09.165.1
413URLAUB AndrewUSA89.5682.95.664.6
4221CAMPREGHER AndreaITA88.5683.23.060.0
431IMHOF RemoSUI87.5682.44.159.1
4412FOUBERT ValentinFRA85.0682.48.858.8
4519JELAR ZigaSLO85.5683.26.557.5
465KALINICHENKO VitaliyUKR86.5683.14.057.0
478NOUSIAINEN EetuFIN85.5683.45.856.8
4810MARUSIAK YevhenUKR81.5682.27.750.7
 24AMMANN SimonSUI    DNS
 42KOBAYASHI RyoyuJPN    DNS