Przemysław Kantyka dla SKOKInews.com: „W Rosji chcę oddawać swoje dobre skoki”

0
766

Przemysław Kantyka znalazł się w gronie powołanych zawodników, których Łukasz Kruczek zabiera na zmagania Letniego Grand Prix do Rosji, a konkretniej do miejscowości o nazwie Chaykovskiy. Postanowiliśmy porozmawiać na ten temat z samym zainteresowanym, bowiem te konkursy to dla niego niewątpliwie szansa na pokazanie się szerszej publiczności.

W specjalnej wypowiedzi dla SKOKInews.com, Przemysław Kantyka zwrócił uwagę na fakt, iż ucieszyło go powołanie, które otrzymał od selekcjonera kadry narodowej. Jest jednak zdania, że jeszcze sporo pracy przed nim zanim zagości na stałe w zawodach Pucharu Świata.

„Bardzo się ucieszyłem, że ponownie otrzymam szansę startu w zawodach LGP. W Rosji chcę oddawać swoje dobre skoki. Po to trenuję, aby na stałe zagościć w zmaganiach Pucharu Świata, ale jeszcze sporo pracy przede mną zanim tak się stanie” – powiedział perspektywiczny zawodnik z kadry juniorów.

Jak spisze się Kantyka podczas konkursów LGP w Rosji? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w ten weekend, bowiem zawody zaplanowano na 5-6 września.


  • Źródło: Własne
  • Rozmawiał: Paweł Skorb
  • FOTO: Katarzyna Satała