Stefan Huber: „Zawsze jest nad czym pracować, ale byłbym bardzo zadowolony gdybym cały sezon skakał tak jak dziś”

0
51918
Stefan Huber
fot. Anna Chlapek

Dzisiejsze zawody z cyklu Pucharu Kontynentalnego w Zakopanem były bardzo udane dla Stefana Hubera. Reprezentant Austrii zwyciężył z łączną notą 261 pkt.

„Skocznia jest w bardzo dobrym stanie i świetnie przygotowana, nie było nawet problemów ze śniegiem, ale było trochę wietrznie, więc niektórzy zawodnicy trafili na naprawdę ciężkie warunki. Ja miałem szczęście i udało mi się oddać dwa dobre skoki. Skaczę tutaj nie pierwszy raz więc znam dobrze tę skocznię i bardzo lubię na niej skakać” – ocenił warunki i oddane przez siebie próby.

Jakie ma cele na przyszłość?

„Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będę miał szansę skakać w Pucharze Świata. Jestem teraz w bardzo dobrej formie, którą udało mi się zbudować w czasie tego sezonu, choć niestety dopiero na koniec jestem naprawdę zadowolony ze swoich skoków. Mam jednak nadzieję, że chociaż podczas tych trzech ostatnich konkursów uda mi się pokazać się z najlepszej strony. Zawsze jest nad czym pracować, ale byłbym bardzo zadowolony gdybym cały sezon skakał tak jak dziś” – zakończył.


  • Źródło: Własne
  • FOTO: Anna Chlapek