Znamy skład na LGP w Hinterzarten!

0
1013

Po letnich konkursach w Wiśle, Łukasz Kruczek podjął decyzję w sprawie składu na kolejne zmagania cyklu Letniej Grand Prix. Do Hinterzarten pojedzie pięciu zawodników, którzy najlepiej zaprezentowali się podczas konkursów w ubiegły weekend.

Polscy zawodnicy bardzo dobrze prezentowali się podczas konkursów w Polsce, więc decyzja o tym kto będzie reprezentował Polskę w kolejnych zawodach na pewno była bardzo trudna. Łukasz Kruczek postawił na najlepszych zawodników sobotniego konkursu indywidualnego, a są to: Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Kamil Stoch, Bartłomiej Kłusek oraz Maciej Kot.

Kolejnym przystankiem dla najlepszych skoczków świata będzie niemieckie Hinterzarten. Już w najbliższy weekend zawodnicy będą walczyli o kolejne punkty Letniej Grand Prix. Początek sezonu letniego został zdominowany przez polskich zawodników, czego dowodem jest przodownictwo naszej reprezentacji w klasyfikacji Pucharu Narodów. Ponadto liderem klasyfikacji generalnej jest Dawid Kubacki, a obok niego w pierwszej „10” mamy jeszcze trzech zawodników.


  • Źródło: pzn.pl