Aktualna sytuacja w Pucharze Kontynentalnym!

0
928

Cene Prevc zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Kontynentalnego po trzech konkursach w Vikersund. Słoweniec dobrą dyspozycją zwrócił uwagę sztabu szkoleniowego i wystąpi w najbliższych zawodach PŚ w Engelbergu.

Na drugim miejscu po konkursach w Vikersund znajduje się Toma Hilde. Norweg w pierwszych zawodach zajął drugie miejsce, a w trzecim – trzecie. Na trzeciej lokacie klasyfikowany jest Anze Semenic. Słoweniec okazał się najlepszy w trzecim z konkursów.

Czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej zajmuje Daniel Huber. Najwyżej sklasyfikowany Austriak tylko w jednym z dotychczasowych konkursów stał na podium. Na piątym miejscu znajduje się Rok Justin – kolejny z reprezentantów Słowenii w pierwszym konkursie w Vikersund przegrał tylko z Cene Prevcem.

Na szóste miejscu znajduje się Jan Ziobro. Polak trzy razy w Vikersund zakończył rywalizacje w pierwszej „10”, w pierwszym konkursie stał nawet na trzecim stopniu podium.

Kolejne pozycje  w klasyfikacji generalnej zajmują: Pius Paschke, Florian Altenburger, Elias Tollinger, Sebastian Colloredo. 

Na 23 pozycji sklasyfikowany jest Stanisław Biela, 27 – Krzysztof Biegun, 28 – Jakub Wolny, a 36 – Bartłumiej Kłusek.


  • Źródło: Własne