Davide Bresadola dla SKOKInews.com: „Jesteśmy na dobrej drodze, musimy tylko ciężko pracować”

0
822
Fot. Katarzyna Satała
Fot. Katarzyna Satała

Wśród zawodników, którzy startowali dzisiaj w konkursie z cyklu Letniego Pucharu Kontynentalnego w czeskiej miejscowości Frenštát pod Radhoštem był reprezentant Włoch- Davide Bresadola.  W specjalnej wypowiedzi dla serwisu SKOKInews.com ocenił m.in. współpracę z Łukaszem Kruczkiem. 

Davide Bresadola w specjalnej wypowiedzi dla serwisu SKOKInews.com ocenił skoki oddane pierwszego dnia we Frenstacie.

„Tego lata jestem w dobrej formie, ale na zawodach nie skoczyłem najlepiej, w porządku był tylko jeden skok. Jutro spróbuję skoczyć dobrze dwa razy. Druga próba dzisiaj była ok, ale pierwsza mnie nie zadowoliła” – przyznał.

Zawodnik ocenił warunki panujące na obiekcie jako dobre. Jutro chciałby skoczyć dobrze, a wtedy polubi całkowicie tę skocznię.

Włoch opowiedział również o swoich celach.

„W najbliższym czasie chcemy mocno ćwiczyć. Jedna rzecz jest coraz lepsza, druga jeszcze nie, ale po to jest trening, żeby to poprawić. Moim celem jest ustabilizowanie formy i poprawa techniki” – przyznał.

Sympatyczny zawodnik wypowiedział się również na temat współpracy z Łukaszem Kruczkiem.

„Łukasz jest świetnym trenerem i wspaniałą osobą. Jestem szczęściarzem, że jest moim szkoleniowcem. Staram się nauczyć tak dużo, jak to tylko możliwe. Uważam, iż jesteśmy na dobrej drodze, musimy tylko ciężko pracować” – zakończył.


  • Źródło: Własne
  • Korespondencja z Frenštatu pod Radhoštěm: Kinga Stanaszek
  • FOTO: Katarzyna Satała