Grupa Lotos łączy dyscypliny

0
1039

Wspólny sponsor połączył dwie zupełnie inne dyscypliny – skoki narciarskie i siatkówkę. Kilkanaście godzin przed Superpucharem Polski, polscy skoczkowie wsparli debiutujący w tym meczu siatkarski zespół z Trójmiasta.

Siatkarze Lotosu Trefla Gdańsk  po znakomitym zeszłym sezonie, w którym zdobyli srebrny medal PlusLigi i sięgnęli po Puchar Polski, po raz pierwszy w historii zawalczą o krajowy Superpuchar w siatkówce.

Głównym sponsorem trójmiejskiej drużyny jest firma Grupa Lotos. Potentat naftowy od kilku lat wspiera także Polski Związek Narciarski na czele z reprezentacją skoczków narciarskich oraz Justyną Kowalczyk.

Kilka godzin przed rozpoczęciem się meczu o Superpuchar Polski, na swoim fanpage’u jednego z portali społecznościowych, Piotr Żyła zamieścił zdjęcie swoje i kolegów z pozdrowieniami dla zespół z Trójmiasta.

Obecnie podopieczni Łukasza Kruczka przygotowywaną się do sezonu zimowego, który startuje już za niespełna miesiąc w niemieckim Klingenthal. Skoczkowie od poniedziałek trenują w Oberhofie, gdzie oddają pierwsze skoki przed nowym sezonem na rozbiegach lodowych.


  • Źródło: sportowefakty.wp.pl
  • FOTO: Katarzyna Satała