Zip-line – nowa atrakcja w Planicy

0
986

Niedawno na łamach SKOKInews.com wspominaliśmy o pracach remontowych w Planicy. Dzisiaj możemy Państwu przedstawić jeden z projektów, który powstał we wspólpracy miasta z firmą Elan.

Elan jest jedną z największych marek w świecie sportu. Spokojnie i systematycznie słoweńska firma często dyktuje kierunek rozwoju w branży sportowej. W ciągu  70 lat istnienia, we współpracy z Planicą firma osiągnęła wiele sukcesów, które zaowocowały międzynarodowymi nagrodami, a także silnym wzrostem popularności sportów zimowych.

Duża kreatywność oraz bogata wyobraźnia to największe atuty dwóch słoweńskich marek. Ze współpracy firmy Elan z miastem Planica zrodziło się mnóstwo ciekawych i zaskakujących projektów. Niedawno w Planicy powstała mała skocznia nazwana mini Planicą. Jest skonstruowana w taki sposób, że może być wykorzystywana we wszystkich porach roku i wymaga mało miejsca. Przez cały rok można również korzystać z nowego nabytku Nordic Centre w Planicy – Zip-line. Pozwala on na poprowadzenie kabla przez mamuta w Planicy i umożliwia użytkownikom odczucie tego co czują zawodnicy podczas skakania z niego zimą.


  • Źródło: sloski.si