FIS Cup w Einsiedeln: Zapowiedź zawodów

0
903

W ten weekend kibice mogą nie tylko śledzić zmagania LGP w Almatach oraz LPK w Stams, ale również i FIS Cup w szwajcarskiej miejscowości Einsiedeln. Poszczególne kadry miały zatem w czym wybierać, w kontekście doboru odpowiednich zawodów do ich toku przygotowań do sezonu zimowego.

Zmagania w Einsiedeln zaplanowano na sobotę i niedzielę. Z roku na rok cykl FIS Cup zyskuje coraz większy prestiż. Dzieje się tak ze względu na podnoszenie rangi tych konkursów przez Międzynarodową Federację Narciarską i możliwość wywalczenia sobie dodatkowych miejsc w Pucharze Kontynentalnym. W związku z tym faktem, silniejsze reprezentacje starają się jeździć na większość zawodów FIS Cup, a przez to poziom tych konkursów stale rośnie.

Na łamach serwisu SKOKInews.com będą mogli Państwo znaleźć szczegółowe informacje związane ze zmaganiami FIS Cup w szwajcarskim Einsiedeln. Postaramy się także przeanalizować listy startowe w kontekście analizy faworytów poszczególnych konkursów oraz zwrócić uwagę na prognozy pogody.


  • Źródło: Własne