Skoczkowie wspierają akcję „Odblask to nie obciach”!

0
834

Nasi skoczkowie wspierają akcję noszenia odblasków „Odblask to nie obciach”. Podczas wyjazdu na zawody FIS Grand Prix do Courchevel i Einsiedeln kadra polskich skoczków narciarskich pozwoliła symbolicznie się „zaodblaskować” odblaskowymi ludzikami.

Projekt „Odblask to nie obciach” powstały z inicjatywy „SŁAWEK & PRZYJACIELE”  ma na celu przede wszystkim zmianę mentalności ludzi i ich nastawienia do kwestii noszenia odblasków. Zadaniem projektu jest wypromowanie nawyku noszenia odblasków nie tylko wśród dzieci, ale również wśród młodzieży i dorosłych, żeby wszyscy zrozumieli i uwierzyli, że nawet ten najmniejszy odblask może uratować zdrowie czy nawet życie. Działania promujące noszenie odblasków wspiera coraz większe grono znanych oraz popularnych osób i zespołów. Teraz dołączyli do nich także najlepsi polscy skoczkowie narciarscy oraz sztab szkoleniowy naszej kadry.

„SŁAWEK & PRZYJACIELE” to nie organizacja, a nieformalna grupa aktywnych i ambitnych ludzi, którzy robią dobre rzeczy oraz realizują różnego rodzaju pomysły i projekty.  Więcej informacji na stronie: http://www.y4u.pl/


  • Źródło: pzn.pl